ذخیره‌سازی‌های شما در نسخه استاندارد کنسولی The Witcher 3 با نسخه GOTY هم‌خوانی ندارد

۲۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۷:۲۹

The Witcher 3 یکی از برترین عناوین سال ۲۰۱۵ و همچنین تحسین شده‌ترین بازی تاریخ است. چندی پیش معلوم شد که نسخه GOTY بازی با تمامی محتوای الحاقی در ۳۰ آگوست منتشر می‌شود. اگر برنامه شما این بود که از ادامه بازی قبلی‌تان به تجربه The Witcher 3 بپردازید باید ناامیدتان کنیم چراکه سی دی پراجکت رد اعلام کرد که ذخیره‌های نسخه استاندارد با نسخه GOTY هماهنگی نداشته است. البته این محدودیت تنها برای کنسول‌ها است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه شوید.

این خبر زمانی تایید شد که سی‌دی پراچکت خبر از به‌روزرسانی جدیدی برای The Witcher 3 داد. این به‌روزرسانی قبل از نسخه بازی‌سال منتشر می‌شود. در جزئیات به‌روزرسان معلوم شد که ذخیره‌سازی‌های نسخه استاندارد توسط نسخه GOTY بازخوانی نمی‌شود. این محدودیت تنها برای نسخه کنسولی است و دارندگان رایانه‌های شخصی به راحتی می‌توانند از ادامه بازی خود پیش‌ روند. دلیل این اتفاق برای نسخه کنسولی وجود محدودیتی در سیستم‌های کنسول‌هاست که دو بازی را یکی نمی‌داند و هرکدام را به عنوان یک بازی جدا شناسایی می‌کند.

ذخیره‌سازی‌های شما برروی نسخه استاندارد توسط نسخه بازی‌سال پشتیبانی ‌نمی‌شود چراکه کنسول‌ها دو بازی را جدا از هم شناسایی می‌کنند. متاسفانه این اتفاق از سمت ما نیست و کاری نمی‌شود انجام داد.

The Witcher 3 هم‌اکنون برروی ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و پلی استیشن ۴ در دسترس است. نسخه بازی‌سال آن به همراه تمامی محتوای الحاقی انتشار یافته در ۳۰ آگوست به قیمت ۵۰ دلار عرضه می‌شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید