گیفت کارت
گیفت کارت

اطلاعات جدیدی در مورد بازی No Man’s Sky توسط یکی از بازیکنان انتشار یافت

۲۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۶:۴۴

بازی No Man’s Sky دارای اسرار بسیاری است که در سرتاسر کهکشان پراکنده شده‌اند و برای یافتن آنها باید سراسر جهان را کاوش کرد. اکنون یکی از کاربران سایت NeoGAF با نام Hugo Peters فایل مربوط به داده‌های این بازی که مربوط به نسخه رایانه‌های شخصی بوده است را استخراج و دسته‌ای از اطلاعات جالب پیرامون این بازی را بدست آورده و آنها را به اشتراک گذاشته است.

از اطلاعاتی که توسط این کاربر ارائه شده است می‌توان به یک پوشه با نام POOP اشاره کرد و یک مدل از یک میمون که یک کلاه بر سر دارد. مهمترین نکته‌ای که در اطلاعات این کاربر به چشم می‌خورد می‌تواند سرنخی از امکان ارائه این بازی برروی کنسول ایکس‌باکس وان باشد.
Peters داده‌‌ای را پیدا کرده است که اشاره به لایسنس Havok physics دارد که سازنده این بازی یعنی استودیوی هلو گیمز برای این بازی دریافت کرده است و این حق را برای آنان ایجاد می‌کند که این عنوان را برای کنسول ایکس‌باکس وان نیز آماده کنند. پیش از هر چیز به این نکته توجه داشته باشید که نکات ارائه شده توسط این کاربر به هیچ وجه تایید نشده است. لایسنس Havok این اجازه را برای هلو گیمز فراهم می‌کند تا برروی نسخه ایکس‌باکس وان بازی No Man’s Sky کار کند اما این احتمال وجود دارد که این استودیو بطور کلی از این موضوع چشم پوشی کرده باشد.

قابل ذکر است که استودیوی هلو گیمز حقوق آی‌پی No Man’s Sky را در اختیار دارد و همکاری آنها با شرکت سونی تنها در امر انتشار این بازی برروی پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی بوده است. بعید بنظر می‌رسد که چنین همکاری موجب شده باشد که این سازنده از کار برروی نسخه ایکس‌باکس وان چشم پوشی کرده باشد. باید دید که این استودیو در پاسخ به این موضوع چه واکنشی از خود نشان خواهد داد.

از دیگر اطلاعات انتشار یافته توسط کاربر سایت NeoGAF می‌توان به مدل‌های متنوع ۳بعدی، لوگوهایی از بازی Half-Life 2 در پوشه Tests و پوشه‌هایی مربوط به پلی‌استیشن ۳، ایکس‌باکس ۳۶۰ و Orbis (کنسول پلی‌استیشن ۴ پیش از معرفی با این نام شناخته می‌شد.) اشاره کرد.

در ادامه تصاویر مربوط به موارد اعلام شده را مشاهده خواهید کرد:

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید