با دو پروژه لغو شده مربوط به سری بازی Star Wars آشنا شوید

۲۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۶:۰۴

در سال ۲۰۰۳ شرکت لوکاس آرتز تصمیم به ساخت دو بازی می‌گیرد که در یکی از آنها شخصیت Chewbacca به عنوان شخصیت اصلی حضور داشته است اما بنظر می‌رسد که هیچیک از این دو بازی به مرحله عرضه نرسیده‌اند.

براساس ویدئویی که توسط یکی از کاربران یوتیوب به نام DidYouKnowGaming منتشر شده است دو عنوان از سری بازی Star Wars هرگز روشنایی روز را ندیده‌اند. یکی از این بازی‌ها از سری بازی Star Wars: Rogue Squadron محسوب می‌شده و شما امکان ایفای نقش به عنوان نیروی تاریکی را دارا می‌بودید که Dark Squadron نامیده می‌شده است. بازی دیگر یک بازی اکشن ادونچر بوده است که یکی از شخصیت‌های محبوب Star Wars یعنی Chewbacca به عنوان شخصیت اصلی آن قرار داشته است.

در اواخر سال ۲۰۰۳ شرکت لوکاس آرتز تصمیم به ساخت این دو بازی گرفته و چراغ سبزی را نشان می‌دهد. طبق برنامه ریزی بازی Dark Squadron توسط سازنده اصلی بازی Rogue Squadron یعنی استودیوی فکتور ۵ در دست ساخت قرار گرفت و بازی دیگر توسط تیم‌های داخلی لوکاس آرتز در دست ساخت قرار می‌گیرد.
بازی مربوط به شخصیت Chewbacca به مرحله نهایی رسید اما هرگز انتشار نیافت.
بازی Dark Squadron نیز که ظاهراً یک بازی نبرد هوایی بوده و بجای نیروهای مقاومت، به بازیکنان امکان حضور در سمت نیروهای امپراطوری را می‌داده است. شخصیت اصلی این بازی Darth Vader بوده است و بازیکنان امکان ارائه دستوراتی به ناوهای امپراطوری را داشته‌اند و امکان دادن فرامینی چون نبردهای هوایی و زمینی را داشته‌اند.
بازی مربوط به شخصیت Chewbacca که اگر نامی را هم به خود اختصاص داده اما در ویدئو انتشار یافته اسمی از آن برده نشده است، به دوران زندگی این شخصیت در Kashyyyk پرداخته و زمانی را که به عنوان دست راست Han Solo انتخاب می‌شود را به بازیکنان نشان می‌داده است. دوران زمانی بازی بین فیلم‌های ۳ و ۴ یعنی Revenge of the Sith و A New Hope بوقوع می‌پیوسته.
طبق این ویدئو، خالق Star Wars یعنی جرج لوکاس شخصاً پروژه مربوط به شخصیت Chewbacca  را متوقف کرده است چرا که ظاهراً برای او قابل قبول نبوده است که چنین توجهی به شخصیت Chewbacca شود.
تیم سازنده بازی مربوط به Chewbacca سپس برروی ساخت بازی Star Wars: The Force Unleashed کار کرد که در نهایت در سال ۲۰۰۸ انتشار یافت.
در حالیکه شخصیت Chewbacca پس از ایفای نقش در سه نسخه اصلی از فیلم‌های Star Wars نتوانست سهمی از بازی‌های Star Wars را به خود اختصاص دهد اما شاهد حضور او در یک فیلم اسپین‌آف از شخصیت Han Solo در سال ۲۰۱۸ خواهیم بود. این شخصیت همچنین در قالب بسته گسترش دهنده Death Star در ماه سپتامبر در بازی Star Wars Battlefront حضور خواهد داشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید