گیفت کارت
گیفت کارت

محتویات انحصاری پلی‌استیشن ۴ Destiny: Rise of Iron معرفی شدند

۲۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۲:۱۱
پرونده بازی Destiny هرگز بسته نشده است!

امروز اعلام شد که بسته گسترش دهنده بازی Destiny که Rise of Iron نام دارد محتویات انحصاری برای پلی‌استیشن ۴ دریافت خواهد کرد که شامل یک نقشه و ماموریت جدید و همچنین یک کشتی خواهد بود.

نقشه جدید Icarus نام داشته و مربوط به حالت چند نفره Crucible بازی Destiny می‌باشد و در دریای Languid در عطارد واقع شده است. طبق توضیحات سازنده، این نقشه دارای یک اندازه متوسط و قابل اجرا برروی کلیه حالت‌های ۶v6 می‌باشد. در این نقشه شما قادر خواهید بود تا به سرعت از نقطه‌ای به نقطه دیگری برروی نقشه بازی حرکت کنید اما ظاهراً بنظر می‌رسد که این قابلیت امکان نابودی شما را نیز خواهد داشت.

ماموریت جدید انحصاری پلی‌استیشن بازی Destiny تحت نام Show of Strength معرفی شده است. در حال حاضر اطلاعات زیادی در مورد آن در دسترس نیست اما براساس نقل قولی که توسط Tyra Karn به عنوان عضو جدید NPC در Rise of Iron صورت گرفته بنظر می‌رسد که این ماموریت در Plaguelands روی می‌دهد و شامل Devil Splicers می‌شود:

درحالیکه به Vanguard در Plaguelands خدمت می‌کنید، شگفت زده‌ام که مرا یاری می‌دهید تا جنبه‌های وحشیانه Devil Splicers را درک کنم.

بازیکنانی که با موفقیت این ماموریت را به اتمام برسانند یک کشتی ستاره‌ای Fox-y با نام Timeless Tershkova دریافت خواهند نمود.
طبق اعلام اکتیویژن این محتویات انحصاری حداقل تا پاییز سال ۲۰۱۷ در انحصار بازیکنان پلی‌استیشن ۴ خواهند بود. این دوره یکساله برای محتویات انحصاری، مشابه موردی است که در گذشته شاهد آن بودیم یعنی The Taken King. این بدین معنی است که بازیکنان ایکس‌باکس نیز این محتویات را بعدها دریافت خواهند کرد.
بسته گسترش دهنده Rise of Iron در تاریخ ۲۰ سپتامبر (۳۰ شهریور ماه) برای پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد. در همین تاریخ نسخه Destiny: The Collection این بازی نیز عرضه خواهد شد که ۶۰ دلار قیمت داشته و شامل بازی اصلی به همراه کلیه بسته‌های گسترش دهنده عرضه شده برای این بازی خواهد بود.

در ادامه تصاویر مربوط به این محتویات را مشاهده خواهید کرد:

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید