تماشا کنید: تاریخ عرضه بازی Iron Fish برروی رایانه‌های شخصی اعلام شد

۲۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۱:۱۵

Iron Fish بازیکنان را در قالب یک غواص به دنیای ترسناک زیر آب خواهد برد. این بازی در ماه سپتامبر برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

این بازی در تاریخ ۱۲ سپتامبر (۲۲ شهریور ماه) عرضه خواهد شد.
در این بازی بازیکنان در نقش Cerys به اعماق دریا شنا کرده تا به کاوش در اسرار این دنیای ترسناک بپردازند و از این موضوع آگاه شوند که چه بر سر تمدن گمشده آمده است.

سازنده بازی اعلام نمود:

بازی Iron Fish شما را در موقعیتی قرار خواهد داد که آن را در اعماق ترسناک‌ترین خواب‌هایتان خواهید دید. به عنوان Cerys به کاوش در تاریخ بپردازید.

ویژگی‌های این بازی عبارتند از:

 • کاوش در دنیای گسترده زیر آب. از سطح درخشان روی آب به اعماق تاریک زیر آب و اقیانوس اطلس بروید. شما خود را در یک محیط مجلل با صداهای پویا و طراحی جذاب خواهید یافت.
 • به اکتشاف پیرامون اسرار تمدن گمشده از طریق آثار بجا مانده بپردازید. هر آنچه ببینید و تجربه کنید در کشف اسرار بازی به شما کمک خواهد کرد.
 • از مخاطرات طبیعی که در اعماق اقیانوس حضور دارند فرار کنید. کمتر از ۴ درصد از اقیانوس‌ها کاوش شده‌اند بنابراین نجات یافتن در برابر موجودات ناشناخته‌ای که مرز میان علم و افسانه‌ها را با تیرگی روبرو می‌کنند قابل تضمین نیست. در این بازی هیچ سلاحی در برابر جانوران موجود وجود ندارد و تنها امید شما تاکتیک‌ها و منحرف کردن این موجودات می‌باشد.
 • به تجربه یک سندباکس ترسناک خواهید پرداخت، تجربه‌ای که تاکنون آن را حس نکرده‌اید. ماموریت‌های خود را دنبال کنید یا به کاوش در دنیای عظیم پر رمز و راز و ترسناک بپردازید. بزرگی محیط، صداهای وحشتناک و موجودات عجیب از لحاظ روانشناسی برروی مغز شما تاثیر خواهند گذاشت و شما را به شکل عمیق‌تری در بازی غوطه‌ور خواهند ساخت.

در ادامه تریلر کوتاهی از این بازی را مشاهده خواهید کرد:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • GA.hamid.ME گفت:

  جالبه جزو بازیهایه که کمتر بهش پرداخته شده . امیدوارم خوب از آب دربیاد . Yes Smirk Smirk

  0
  0
 • majidam گفت:

  جمع کنید بابا چه بازیایی برای رایانه های شخصی میسازن ادم اونها رو ببینه شکم درد میگیره چه برسه اونها رو تجربه کنه از بس پی سی اهمیتی بهش نمیدن فقط عناوین بی ارزش براش به عنوان انحصار ارائه میدن ارزش پی سی به این بزرگی همینه واقعا اینهمه طرفدار داره باور کنید اگه یه بازی بزرگ انحصاری مثل انچارتد منفی ندید اکس باکس هم داره مانند گیرز یا هیلو براش بسازن اونقدر فروش میکنن که حتی از کنسول PS4 واکس باکس هم بیشتر فروش میکنه بازی X COM رو نگاه کنید بازی خوبی هم نبود ولی بیش از یه ملیون فروش کرد به غیر از نسخه های کرکیش چه برسه به یه عنوان بزرگی که براش بسازن طوفانی به راه میندازه پی سی مظلومترین کنسول یا پلتفرم دنیا هست البته در داشتن عنواین انحصاری خوب عناوین انحصاری زیاد داره اما از اون چرتهاش

  0
  0