پکیج ۶۰ دلاری جدید بازی Destiny شامل کلیه بسته‌های دانلودی این بازی خواهد بود

۲۵ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۴

امروز شرکت اکتیویژن Destiny: The Collection را معرفی نمود که یک نسخه جدید از بازی شوتر Destiny و کلیه محتویاتی است که تاکنون برای آن عرضه شده است. از جمله این محتویات می‌توان به بسته گسترش دهنده جدید آن یعنی Rise of Iron نیز اشاره کرد.

این نسخه جدید در تاریخ ۲۰ سپتامبر (۳۰ شهریور ماه) برای پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان ارائه خواهد شد و صحبتی از ارائه آن برای کنسول‌های نسل گذشته نشده است که با توجه به عدم ارائه بسته Rise of Iron برای آنها، امر غیر معمول و دور از انتظاری نمی‌باشد.
این نسخه ۶۰ دلار قیمت خواهد داشت.

افرادیکه این نسخه را بصورت دیجیتالی پیش خرید کنند امکان اجرای بازی اصلی و بسته‌های گسترش دهنده آن یعنی Dark Below ،House of Wolves و Taken King را از زمان پیش خرید خواهند داشت اما امکان اجرای بسته Rise of Iron تا زمان انتشار رسمی آن وجود نخواهد داشت.

طبق گفته بایرون بید به عنوان معاون شرکت اکتیویژن، این نسخه از بازی یک نقطه شروع عالی برای کسانی است که تاکنون بازی Destiny را اجرا و تجربه ننموده‌اند.

بازیکنانی که نسخه مربوط به کنسول‌های نسل قبل Destiny: The Taken King را برخوردار می‌باشند و ترجیح می‌دهند که نسخه جدید معرفی شده را دریافت کنند، امکان ارتقای (تنها برای کسانیکه دارای The Taken King هستند.) بازی خود را به نسخه Destiny: The Collection تا مدت زمان محدودی یعنی تا ۳۱ ژانویه سال ۲۰۱۷ (۱۲ بهمن ماه سال ۱۳۹۵) وقت خواهند داشت تا این کار را به قیمت ۴۰ دلار صورت دهند. این تخفیف تنها شامل نسخه دیجیتالی The Taken King خواهد شد.

از تاریخ ۱۶ اوت (۲۶ مرداد ماه) نسخه‌های مربوط به پلی‌استیشن ۳ و ایکس‌باکس ۳۶۰ بازی Destiny دیگر بروز رسان و محتوای اضافه‌ای را از سوی سازنده آن دریافت نخواهند کرد اما این بازی همچنان برروی این کنسول‌ها آنلاین خواهد بود.

در جدیدترین خبر اعلام شد که مراحل ساخت بازی Destiny 2 در دست اجرا بوده و طبق برنامه‌ریزی این بازی در سال ۲۰۱۷ عرضه خواهد شد. جزئیات بیشتری در مورد این بازی اعلام نشده است.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید