تماشا کنید: بسته دانلودی Nuka-World بازی Fallout 4 حجم بیشتری نسبت به Far Harbor دارد

۲۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۱:۱۵

آخرین محتوای دانلودی بازی Fallout 4 که Nuka-World نام دارد در اواخر ماه جاری میلادی عرضه خواهد شد و طبق اطلاعات بنظر می‌رسد که حجم این بسته نسبت به Far Harbor بزرگتر می‌باشد و انتظار می‌رود که دارای بزرگترین وسعت در میان سایر بسته‌های گسترش دهنده‌ای باشد که تاکنون توسط شرکت بتسدا ساخته شده است.

حجم بسته دانلودی Nuka-World برابر ۳٫۶۶ گیگابایت می‌باشد این در حالی است که حجم بسته Far Harbor برابر ۲٫۷ گیگابایت بوده است.
گرچه حجم اعلامی همواره ارتباط مستقیمی با محتویات یک بسته ندارد، بطور مثال حجم بازی اخیراً منتشر شده No Man’s Sky از بروز رسان بازی Halo 5: Guardians کوچکتر می‌باشد.
قابل ذکر است که حجم اعلام شده مربوط به بسته مرتبط با رایانه‌های شخصی بازی Fallout 4 می‌باشد.

بسته Nuka-World با فضای آخرالزمانی‌اش، شما را در یک شهر بازی قرار می‌دهد و مراحل، اسلحه‌ها و چیزهای جدید دیگری به بازی Fallout 4 اضافه خواهد کرد. توضیحات رسمی این محتوای دانلودی به شرح زیر است:

سفری به دنیای Nuka-World داشته باشید، شهربازی که به یک شهر بی‌قانون از Raiderها تبدیل شده است. به کاوش در مناطق کاملاً جدید با بیابان‌ها و مناطق خشک‌ شده مانند  Safari Adventure، Dry Rock Gulch،  Kiddie Kingdom و Galactic Zone بپردازید. محتوای دانلودی Nuka-World شامل مراحل، Raiderها، اسلحه‌ها، موجودات و چیزهای جدید دیگری می‌شود. از سفرتان لذت ببرید.

کلیه محتوای دانلودی که تا به امروز برای بازی Fallout 4 عرضه شده‌اند شامل Automatron (مارس ۲۰۱۶)، Wasteland Workshop (آوریل ۲۰۱۶)، Far Harbor (می ۲۰۱۶) و Contraptions Workshop (ژوئن ۲۰۱۶) می‌باشند. لازم بذکر است که بعد از انتشار کلیه محتوای این بازی، می‌توانید تمامی آن‌ها را با قیمت ۵۰دلار به‌عنوان DLC Pass دریافت کنید.

با انتشار آخرین بسته دانلودی انتظار می‌رود که شرکت بتسدا به پشتیبانی خود از بازی Fallout 4 با عرضه بروزرسان‌هایی ادامه داده و گیم‌پلی بازی را بهبود و باگ‌ها و مشکلاتش را برطرف سازد. اما برنامه این شرکت برای بعدها چیست؟ کارگردان بازی Fallout 4 یعنی تاد هاوارد در مورد پروژه‌های بزرگ و دیوانه‌کننده‌ای صحبت کرده است.

طبق اعلام شرکت بتسدا بسته دانلودی Nuka-World در تاریخ ۳۰ اوت (۹ شهریور ماه) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد و به تنهایی ۲۰دلار قیمت خواهد داشت.

در ادامه تریلر رسمی این بازی را مشاهده خواهید کرد:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید