کارگردان No Man’s Sky از احتمال عرضه محتوای پولی برای بازی خود می‌گوید

۲۵ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۷

No Man’s Sky در هفته گذشته برای پلی استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر شد و شاهد بازخوردهای مثبت و منفی از سوی منتقدین و غالبا منفی از سوی بازی‌بازان بودیم. حال شان مورای صحبت‌های پیشین خود را در رابطه با عدم انتشار محتوای پولی برای No Man’s Sky نقض کرده و به احتمال عرضه آن اشاره داشته است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه شوید.

شان مورای در جدیدترین مصاحبه خود از صحبت‌های پیشینش در رابطه با عدم انتشار محتوای اضافی پولی، ابراز پشیمانی کرد. او صحبت‌هایش را در رابطه با انتشار آپدیت‌های رایگان به‌جای محتوای پولی از روی بی‌تجربگی خود خواند و از احتمال انتشار محتوای پولی گفت. اگر صحبت‌های مورای را به یاد نمی‌آورید، بگذارید تا یادآوری‌تان کنیم. مورای در رابطه با پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای No Man’s Sky چنین گفت:

ما می‌خواهیم تا ده‌ها ویژگی جدید به بازی اضافه کنیم. مثل سفینه‌های جدید و پایگاه‌های مختلف و… اما ما می‌خواهیم این کار را به رایگان انجام دهیم. شما برای بازی پول پرداخت کرده‌اید پس باید تمامی ویژگی‌ها را بدون پرداخت پول اضافه دریافت کنید. پس نه، خبری از محتوای پولی نخواهد بود و فقط به‌روزرسانی‌های رایگان عرضه می‌شود.

حال گویا موضوع عوض شده است و مورای خبر از محتوای پولی می‌دهد. در مصاحبه Daily Star Online مورای به این نکته اشاره کرد که صحبت‌های قبلی‌اش از روی بی‌تجربگی بوده است. وقتی از مورای درمورد رایگان بودن همیشگی ویژگی‌های جدید سوالی پرسیده شد، او چنین پاسخ داد:

صحبت‌های قبلی من از روی بی‌تجربگی بود چراکه شاید در آینده ویژگی جدیدی به ذهن‌مان آمد که نتوانیم بدون پول گرفتن آن را عملی کنیم.

No Man’s Sky از هم‌اکنون برای هلو گیمز عنوانی موفق از نظر مالی بوده است و باتوجه چنین فروشی سازندگان امکان عرضه محتوای اضافی پولی را رد نمی‌کنند. این عنوان هم‌اکنون در دسترس رایانه‌های شخصی و پلی استیشن ۴ است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید