تاخیر در عرضه بازی Final Fantasy 15 رسماً تایید شد | ماه نوامبر میزبان جدید این بازی خواهد بود

۲۵ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۵

بدنبال خبر شایعه تاخیر دو ماهه در زمان عرضه بازی Final Fantasy 15، شرکت اسکوئر انیکس رسماً آن را تایید و تاریخ عرضه جدید این بازی را اعلام کرد.

این بازی نقش آفرینی طبق اعلام شرکت اسکوئر انیکس در تاریخ ۲۹ نوامبر (۹ آذر ماه)، بجای ۳۰ سپتامبر (۹ مهر ماه) انتشار خواهد یافت.

در اطلاعیه شرکت اسکوئر انیکس پیرامون این دو ماه تاخیر آمده است:

این زمان عرضه جدید به تیم سازنده بازی زمان کافی برای بهبود بازی و انجام تست‌های مربوط به کیفیت آن را خواهد داد تا از برآورده ساختن انتظارات طرفداران و تیم نوآور بازی اطمینان حاصل شود.

هاجیمی تاباتا به عنوان کارگردان بازی در یک فایل ویدئویی پیرامون این تاخیر دو ماهه اعلام کرد:

از لحظه‌ای که به این پروژه پیوسته‌ایم، دید ما این بوده است که یک سطح از آزادی را ایجاد کنیم و در این بازی واقع‌ گرایی بیشتری نسبت به نسخه‌های پیشین داشته باشیم که در آن نسخه‌ها نادیده گرفته شده بود. متاسفانه ما به زمان بیشتری برای رسیدن به این دید نیاز داریم و اطمینان داریم که این تاریخ عرضه جدید در رسیدن به این موضوع ما را یاری خواهد کرد. به عنوان کارگردان بازی و سرپرست پروژه، شخصاً امیدوارم که ما را بابت اینکه شما را برای مدت طولانی‌تری در انتظار نگه خواهیم داشت ببخشید و عذرخواهی ما را بپذیرید. به عنوان یک تیم، ما قصد داریم که بازی FINAL FANTASY 15 به دست آوردهایی با درجه عالی دست یابد که طرفداران ما شایستگی آن را دارند. امیدواریم که ما را درک کنید.

شرکت اسکوئر انیکس اعلام کرد این تاخیر امکان دارد که برروی تاریخ‌های عرضه نسخه فیزیکی هر دو عنوان Kingsglaive: Final Fantasy 15 و Brotherhood Final Fantasy 15 تاثیرگذار باشد. این شرکت تاکید کرد که تاریخ عرضه نسخه دیجیتالی بازی Kingslaive همچنان همان تاریخ ۳۰ اوت (۹ شهریور ماه) بوده و تغییر نکرده است.

در نهایت باید خاطر نشان کرد که این بازی برای مدت زمان طولانی در دست ساخت قرار داشته است و این زمان اضافه اگر به بهبود تجربه آن کمک خواهد کرد، پس دو ماه انتظار ارزش صبر کردن را خواهد داشت.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید