بازی GoldenEye: Source پس از گذشت سه سال بروزرسان جدیدی دریافت کرد

۲۵ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۵:۰۵

بازی GoldenEye: Source یک نسخه بازسازی شده از بازی GoldenEye: 007 است که در سال ۱۹۹۷ برای پلتفرم نینتندو ۶۴ عرضه شده بود. در ساخت این بازی از موتور بازیسازی سورس (Source) شرکت ولو استفاده شده است.

بازی GoldenEye: Source یک بازی ساخته شده توسط طرفداران است و در سال ۲۰۱۰ انتشار یافت و از سال ۲۰۱۳ تا به امروز شاهد عرضه بروز رسانی برای آن نبوده‌ایم. جدیدترین بروز رسان این بازی ورژن آن را به ۵٫۰ تغییر خواهد داد.

این بازی به بهبود نقشه‌های بازی اصلی با استفاده از تکسچرهای جدید، کار مجدد برروی طراحی سلاح‌های بازی تا طبیعی‌تر بنظر برسند و اضافه شدن چند ماد چند نفره جدید شامل A View to a Kill و Gun Trade می‌پردازد. بروز رسان ۵٫۰ این بازی شامل دو تقشه جدید با نام‌های Bunker و Caverns خواهد بود و پرتاب کننده نارنجک را به بازی اضافه خواهد کرد و این اجازه را به بازیکنان می‌دهد تا به عنوان سربازان و پیاده نظامان روسی به ایفای نقش بپردازند. این نسخه بازسازی شده تنها شامل بخش چند نفره بوده و بخش تک نفره بازی اصلی شامل آن نمی‌شود و قرار گیری آن در بازی نیز در برنامه تیم سازنده قرار ندارد.
در کنار معرفی این بروز رسان، تیم سازنده میزبان رویدادی خواهد بود تا به بازیکنان برای اجرای این بازی روحیه و انگیزه دهد. به عنوان مثال کسانیکه این بازی را پیش از تاریخ ۳۱ اوت (۱۰ شهریور ماه) بازی کنند یک پوسته Ivory DD44 را برای تپانیچه خود دریافت خواهند کرد.

طراح بازی پیرامون تغییرات جدید بازی اعلام کرد:

ترتیب و طراحی نقشه‌ها به گونه‌ای بوده‌اند تا به بازیکنان هیجان بیشتر و درگیری بیشتر در گیم پلی بازی را در عین حفظ قالب بازی اصلی تحمیل کنند. بطور مثال با ایجاد سیستم‌های مسیری جدید، اکنون مسیرهایی از بالا به پایین نقشه بازی موجود است و از اصلی ترین اهمیت آن می‌توان به این موضوع اشاره کرد که مردم را وادار نمی‌کند که کجا بروند یا نروند و یا برای رفتن به یک موقعیت از یک مسیر مشخص استفاده کنند.

موتور بازیسازی سورس یک موتور بازیسازی سه بعدی است و در ابتدا برای سبک تیراندازی اول شخص نوشته شده بود اما اکنون از آن می‌توان برای ساخت بازی‌هایی با سبک‌های نقش آفرینی، استراتژیک، پازل یا بازی‌های هدایت شونده اشاره کرد. از نمونه‌های موفق ساخته شده با این موتور می‌توان به بازی‌های محبوبی چون Half-Life 2 ،Portal ،Left 4 Dead و Titanfall اشاره کرد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید