انتشار بهینه‌ساز آزمایشی بازی No Man’s Sky

۲۵ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۴:۲۵

انتشار نسخه مربوط به رایانه‌های شخصی بازی No Man’s Sky با اقبال خوبی مواجه نشد و با مشکلات عملکردی عدیده‌ای مواجه شد. استودیوی هلو گیمز به عنوان سازنده این بازی از همان ساعات اولیه قول برطرف نمودن مشکلات موجود را به طرفداران خود داده بود و پس از چند شب کار جدی، امروز یک بهینه ساز “آزمایشی” جدید برای این بازی انتشار یافت که مشکلات اصلی و اساسی بازی را برطرف خواهد نمود اما این استودیو از طرفداران خود خواست تا در صورتیکه واقعاً مشکلی با اجرای بازی خود دارند به نصب این بهینه ساز اقدام کنند و در غیر اینصورت از نصب آن چشم پوشی کنند.

از ویژگی‌های این بهینه ساز می‌توان به بهبود پشتیبانی از پردازنده‌های قدیمی Phenom شرکت ای‌ام‌دی، برطرف کردن مشکلات مربوط به نرخ فریم، برطرف کردن مشکلات مربوط به موس و بهبود عملکرد آن، بهبود عملکرد پردازنده‌ها و کرش‌های بازی اشاره کرد. با نصب این بهینه ساز این امکان نیز به بازی اضافه خواهد شد تا در صورت استفاده از کارت گرافیکی که توسط بازی پشتیبانی نمی‌شود به شما اطلاع داده شود. همچنین قابلیت Gsync را بصورت پیش فرض غیر فعال خواهد کرد (در حال حاضر بازی عکس این کار را انجام می‌دهد.)، چیزیکه مشکلات تکنیکی را در بازی ایجاد می‌کند.
بازیکنان در حال حاضر امکان دریافت این بهینه ساز را دارا بوده و با کلیک راست برروی نام بازی خود در لیست بازی‌های استیم و سپس مراجعه به “Properties” و انتخاب تب “Betas”، این کد را در موقعیت مشخص شده تایپ کنند “۳xperimental” و سپس تنظیمات جدید ایجاد شده در منو را انتخاب کنند. بجای نصب این بهینه ساز که یک بهینه ساز آزمایشی است، استودیوی هلو گیمز اعلام کرد که بازیکنان با شکیبایی بیشتر امکان دریافت بهینه سازی که در اوایل هفته آینده برای همگان در دسترس قرار خواهد گرفت را خواهند داشت.
در تجربه اعلام شده توسط سایت گیم اینفورمر در مورد نصب این بهینه ساز، آنها قادر به اجرای بازی بصورت ۶۰ فریم در ثانیه بصورت ثابت با رزولوشن ۱۴۴۰p شده‌اند.

توجه داشته باشید که اگر در حال حاضر بازی را بدون مشکلات عمده و بصورت مناسبی اجرا می‌کنید از نصب این بهینه ساز که بصورت آزمایشی در دسترس قرار گرفته است خودداری کنید. اگر با مشکلاتی نیز مواجه‌اید ابتدا تلاش کنید تا با استفاده از راه حل‌های پیشنهادی ابتدایی استودیوی هلو گیمز به رفع آنها اقدام کنید و در صورت ناکارآمد بودن آنها، در نهایت و به عنوان گزینه آخر از این بهینه ساز آزمایشی استفاده کنید.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید