رویدادهای هیجان انگیز دیگر مختص پایتخت نیست، MSI تازه‎های گیمینگ را به اصفهان آورد!

۲۴ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۱:۱۴

شاید در تهران رویدادهای زیادی در سال اتفاق بیوفتد و علاقه‌مندان بتوانند با آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا آشنا شوند. اما در سایر شهرها روال به این‌گونه نیست. به همین دلیل MSI پس از تهران و شیراز این‌بار با برگزاری رویدادی برای گیمرها در اصفهان، آخرین دستاورد‌های خود در زمینه گیمینگ و واقعیت مجازی را به نمایش گذاشت.

در این رویداد که روز جمعه ۱۵ مرداد در مجتمع جام‌دیجیتال شهر اصفهان (پرواز) برگزار شد، گیمرها توانستند بدون هیچ‌گونه محدودیتی با آخرین لپ‌تاپ‌های گیمینگ MSI من جمله مدل‌های قدرتمندی چون GT80، GT72 و GS72 بازی کنند؛ تا تجربه استفاده از صدای عمیق و جهت‌دار، کارایی بالا و فریم‌ریت مناسب را به همراه صفحه نمایش‌ ۱۲۰ هرتزی و صفحه کیبوردهای مناسب گیمینگ با نورپردازی متغیر با فضای بازی را به اندوخته تجربیات گیمینگ خود اضافه کنند.

بخش جذاب دیگر این رویداد، تجربه VR برای عموم بود که MSI به عنوان تنها سازنده لپ‌تاپ‌های آماده برای واقعیت مجازی ( VR Ready ) با استفاده از عینک واقعیت مجازی HTC Vive که در نوع خود بهترین است، تجربه جدیدی را برای گیمرها و بازدیدکنندگان فراهم کرد.

اما در این میان تنها گیمرهای عادی و بازدیدکنندگان نبودند که محصولات MSI را تست کردند؛ بلکه تعدادی از برترین گیمرهای ایرانی من جمله مرتضی منتظرالظهور، کیوان جوادی و محمدرضا صمدزاده که در رشته‌های فیفا و کانتر صاحب سبک هستند نیز حضور داشتند تا قابلیت‌های لپ‌تاپ‌های MSI توسط این عزیزان نیز تست شود که همگی از توانایی بالای این لپ‌تاپ‌ها رضایت داشتند.

در نهایت MSI از گیمرهای برگزیده شهر که به این رویداد دعوت شده بودند تقدیر و تشکر کرد تا این برند خوش‌نام تایوانی توانسته باشد ضمن ایجاد امکان تجربه آخرین تکنولوژی‌های گیمینگ لپ‌تاپ، گامی در راستای ارتباط هرچه بیشتر با گیمرها داشته باشد چراکه MSI محصولات خود را تماماً با نظرات و نیازسنجی کاربران طراحی و به بازار عرضه می‌کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید