بروزرسانی سرورهای بازی Overwatch

۲۴ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۶:۴۱

سرورهای بازی Overwatch بزودی شاهد تغییراتی خواهند بود. در گذشته نسخه بتای این بازی دارای قابلیت High Bandwidth بود و شرکت بلیزارد قول داده بود تا در نسخه کامل بازی نیز این قابلیت قرار گیرد. اکنون شرکت بلیزارد طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد که طی هفته‌های آینده نسخه مربوط به رایانه‌های شخصی این بازی این ویژگی را دریافت خواهند کرد.

در این اطلاعیه آماده است:

زمانیکه تنظیمات High Bandwidth برروی نسخه بتای بازی Overwatch قرار گرفت اعلام کردیم در صورتیکه همه چیز به خوبی پیش رود و بازیکنان بازخوردهای مثبتی به آن داشته باشند، آن را در کلیه حالت‌های بازی قرار دهیم. ما بر سر قول خود مانده‌ایم و در حال حاضر مشغول کار برروی پشتیبانی از high bandwidth بصورت کلی برروی رایانه‌های شخصی هستیم. مراحل کار برای کلیه مناطق چند هفته طول می‌کشد اما در زمان آماده سازی برروی کلیه حالت‌های بازی، چه برای اجرای حالت سریع بازی و چه برای حالت رقابتی بازی امکان اجرای high bandwidth بصورت پیش فرض وجود خواهد داشت.

این به چه معنی است؟ در بازی Overwatch قابلیت high bandwidth منجر به افزایش نرخ بروز رسانی (فرکانسی که کلاینت شما بروز رسانی‌ها را از سرورهای بازی دریافت می‌کند.) از ۲۱ در هر ثانیه به ۶۳ در هر ثانیه می‌شود. این موضوع مقادیر زمان را وقتی که کاری را انجام می‌دهید تا مشاهده نتایج آن کاهش خواهد داد که منجر به پاسخگویی بهتری در بازی خواهد شد.

لازم به ذکر است که این نکته را می‌دانیم که کلیه کانکشن‌های اینترنت با هم برابر نیستند و به همین دلیل تکنیکی را قرار دادیم تا در صورت مشاهده عملکرد نامناسب کانکشن شما، بصورت خودکار نرخ بروز رسانی شما سازگار شود. همچنین چون سرورهای high bandwidth موجب افزایش مصرف bandwidth شما خواهند شد، بنابراین ما یک تنظیم دیگر را اضافه خواهیم کرد تا بطور خودکار نرخ بروز رسانی شما را در بهینه سازهای آینده محدود کند.

مراحل کار برروی تنظیمات مد نظر شرکت بلیزارد به مدت چند هفته برای کلیه مناطق به طول می‌انجامد و طبق اعلام این شرکت تنها برای کاربران رایانه‌های شخصی اعمال خواهد شد. کاربران پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان باید در انتظار نظر شرکت بلیزارد بمانند.
بازی Overwatch در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید