گیفت کارت
گیفت کارت

بازی Outcast: Second Contact در ماه مارس سال ۲۰۱۷ برای کنسول‌های نسل هشتم و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد

۲۴ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۵:۵۶

بازی Outcast: Second Contact نسخه بازسازی شده بازی Outcast است که در سال ۱۹۹۹ برای رایانه‌های شخصی عرضه شده بود. این نسخه بازسازی شده طبق اعلام استودیوی اپیل و شرکت بیگبن در ماه مارس سال ۲۰۱۷ برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

از ویژگی‌های این نسخه می‌توان به گرافیک بهبود یافته و کار مجدد برروی کنترل بازی اشاره کرد. در این بازی بازیکنان در نقش Cutter Slade به کاوش در سرزمین سیاره Adelpha خواهند پرداخت تا با کشف اسرار موجود، از یک فاجعه بزرگ جلوگیری کنند که در طول این مسیر بازیکنان با موارد شگفت انگیزی غافگیر خواهند شد.

توضیحات این بازی:

بازی Outcast در آینده نزدیکی روی می‌دهد، زمانیکه بشریت به وجود جهان موازی با جهان خود پی می‌برد، این جهان Adelpha نامیده می‌شود. دولت آمریکا که در پشت این اکتشاف قرار دارد یک کاوشگر را جهت بررسی به این سرزمین ارسال می‌کند. آزمایش موفقیت آمیز است اما یکی از بومیان Adelpha با نام Talan به این کاوشگر حمله کرده و موجب ایجاد اعوجاجی در فضا و زمان می‌شود که زمین را در تهدید نابودی قرار می‌دهد.
شما در نقش Cutter Slade، یکی از اعضای قدیمی نیروهای ویژه مامور به همراهی گروهی از دانشمندان می‌شوید تا به موقعیت مورد نظر رفته و کاوشگر را تعمیر کنید. هیچ چیز طبق برنامه پیش نرفته و شما خود را در میان یک ماجراجویی در سیاره‌ای ناشناخته خواهید یافت، در حالیکه آینده هر دو جهان در دستان شما قرار دارد.

بازی Outcast: Second Contact توسط استودیوی فرانسوی اپیل ساخته و توسط شرکت بیگبن انتشار خواهد یافت و برای اولین بار در نمایشگاه گیمزکام امسال به نمایش در خواهد آمد.

اعلام ساخت نسخه بازسازی شده بازی Outcast در حالی صورت می‌گیرد که خالقین آن یعنی ایو گرولی، یان رابرت و فرانک سائر حقوق آن را در سال ۲۰۱۳ از شرکت آتاری بازپس گرفتند. جهت تامین هزینه‌های ساخت این بازی در سال ۲۰۱۴ شاهد قرارگیری آن در کیک‌استارتر بودیم و امید زیادی به جمع آوری هزینه‌ای در حدود ششصد هزار دلار وجود داشت اما این هدف محقق نشد، در نتیجه از شرکت بیگبن که از کارهای آن می‌توان به انتشار بازی Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter اشاره کرد، کمک گرفته شد.

در ادامه تصاویری از این نسخه را مشاهده خواهید کرد:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید