گیفت کارت
گیفت کارت

بروزرسان آینده ایکس‌باکس وان اجازه خاموش کردن صدای ابتدایی دستگاه را خواهد داد

۲۴ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۵:۲۶

اگر صدای ابتدایی کنسول ایکس‌باکس وان برای شما مزاحمتی ایجاد می‌کند، مخصوصاً زمانیکه در شب تمایل به استفاده از آن را دارید پس باید از شنیدن این خبر خوشحال شوید که در بروز رسان آینده این دستگاه امکان غیرفعال کردن این صدا وجود خواهد داشت.

این خبر توسط لری هرب (معروف به مِیجر نلسون) به عنوان مدیر برنامه‌ نویسی ایکس‌باکس لایو اعلام شد. او در توییتر اعلام کرد:

ما بازخوردهایی را در مورد صدای ابتدایی کنسول ایکس‌باکس وان دریافت کردیم. به عنوان پیش نمایشی از نحوه برطرف کردن این مشکل در بروز رسانی آینده باید گفت که تنظیماتی ایجاد خواهد شد تا امکان غیرفعال کردن این صدا وجود داشته باشد. این تنظیمات در حال حاضر وجود ندارد و در بروز رسان آینده در دسترس قرار خواهند گرفت.

امکان غیرفعال کردن این صدا تنها یکی از قابلیت‌هایی است که اضافه خواهد شد، از دیگر قابلیت‌ها در این رابطه می‌توان به امکان مشخص کردن تنظیمی اشاره کرد تا این صدا تنها در زمان روشن کردن دستگاه با استفاده از کلید پاور یا صدا شنیده شود.

این قابلیت در حال حاضر در تنظیمات این دستگاه در دسترس نیست و از جمله مواردی است که اضافه شدن آن با استقبال گرمی از سوی کاربران مواجه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید