گیگابایت میزبان علاقمندان به بازی در GAMESCOM 2016

۲۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۱:۱۱

گیگابایت برند پیشرو در صنعت سخت افزار ، با دعوت از همه ی کاربران علاقمند آماده ی خوش آمد گویی و برپایی جشن به مناسبت بزرگترین رویداد گیمینگ دنیا ، GAMESCOM 2016 است که در نمایشگاه بین المللی Koelnmesse در شهر کلن المان برگزار خواهد شد.

گیگابایت که سالهاست به ساخت و تهیه قطعات سخت افزاری با کیفیت و قابل اعتماد برای کامپیوترهای شخصی شهرت دارد و همیشه با شور و هیجان فراتر از انتظار رو به جلو حرکت کرده است. از طرفی گیمر ها همیشه علاقه خاصی به کامپیوترهای شخصی داشته اند (PC) و تقاضای همیشگی گیمر ها برای قطعاتی با بازدهی بالا، باعث ایجاد رقابت و تشدید آن بین کمپانی های ساخت سخت افزار شده است.

گیگابایت امسال با حضور در این رویداد نه تنها به عنوان بخشی از جامعه ی گیمینگ، بلکه با رویکرد اینکه چگونه هماهنگی سخت افزاری و نرم افزاری می تواند یک محیط سرگرمی را برای همه ایجاد کند، در این نمایشگاه شرکت کرده است. تعهد همیشگی گیگابایت به گیمرها باعث تولید و ساخت قطعاتی با کارایی بالا برای گیمرهایی شده که نیازمند این قطعات هستند . همین امر سبب شده تا به لطف کمپانی گیگابایت گیمرها فقط به فکر این باشند که چه بازی را بدون محدودیت سخت افزاری انجام دهند نه اینکه نگران این باشند که چه بازی را می توانند انجام دهند.

از ۱۷ تا ۲۱ آگوست( ۲۷ مرداد تا ۳۱ مرداد) در سالن ۵ نمایشگاه Koelnmesse ،گیگابایت آماده ی  خوش آمد گویی به ناشران ، همکاران و گیمرهای است که علاقه شدیدی به تجربه نوین از بازیها را دارند. در این رویداد جامعه گیمرها دارای شانس زیادی برای تجربه هیجانی خواهند بود که گیگابایت آن را به ارمغان می آورد. همچنین هرکسی می توانند با استفاده از شبکه های اجتماعی گیگابایت شاهد برگزاری این رویداد مهم باشند.

زمانهای بازدید از غرفه های گیگابایت (سالن ۵)

پنجشنبه ۱۸ آگوست از ساعت ۱۰:۰۰ تا ۲۰:۰۰

جمعه ۱۹ آگوست از ساعت ۱۰:۰۰ تا ۲۰:۰۰

شنبه ۲۰ آگوست از ساعت ۹:۰۰ تا ۲۰:۰۰

یکشنبه ۲۱ آگوست از ساعت ۹:۰۰ تا ۱۸:۰۰

برای دریافت اطلاعات بیشتر به صفحات رسمی و اجتماعی گیگابایت مراجعه کنید :

Event Page: gamescom.GIGABYTE.com
Facebook: www.facebook.com/GIGABYTE
Instagram: www.instagram.com/GIGABYTE_official
Official GIGABYTE website: www.GIGABYTE.com

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید