گیفت کارت
گیفت کارت

انتشار هرگونه بروزرسان جدیدی برای نسخه استیم بازی Quantum Break شامل ویندوز ۱۰ نیز خواهد شد

۲۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۳:۳۶

پس از اعلام خبر انتشار بازی Quantum Break برروی استیم و امکان اجرای آن برروی ویندوز‌های ۷ و ۸، برخی اخبار حاکی از عدم انتشار بروز رسان جدیدی برای ویندوز ۱۰ بودند که برگرفته از توییت‌های اخیر توماس پوها به عنوان رئیس بخش ارتباطات استودیو رمدی بودند. امروز آقای پوها ابهامات ایجاد شده را برطرف و توضیح داد که هرگونه بروز رسانی که برای نسخه استیم این بازی منتشر شود، برای نسخه مربوط به ویندوز ۱۰ نیز منتشر خواهد شد.

او در توییتر اعلام کرد:

بگذارید این موضوع را مشخص کنم، هرگونه بروز رسانی که برای نسخه استیم بازی Quantum Break منتشر شود، برای نسخه مربوط به ویندوز ۱۰ نیز منتشر خواهد شد و برابری و مساوات آنها رعایت خواهد شد.

آقای پوها بدلیل سردرگمی بوجود آمده ناشی از توییت‌های اخیرش عذرخواهی کرد و متذکر شد که پشتیبانی از نسخه هیچ بازی را بدلیل عرضه نسخه‌ای دیگر رها نخواهند کرد. او گفت:

به سبب سردرگمی بوجود آمده عذرخواهی می‌کنم. ما هیچ نسخه‌ای را بدلیل عرضه نسخه دیگر رها نمی‌کنیم. وجود مساوات و برابری در نسخه‌ها مهم است.

بعداً جزئیات بیشتری را در این مورد ارائه خواهیم نمود.

آقای پوها همچنین در پاسخ به یکی از کاربران که در مورد ارائه بسته دانلودی جدیدی برای این بازی سوال پرسیده بود متذکر شد که در حال حاضر ارائه هیچ بسته دانلودی در برنامه آنها قرار ندارد. او گفت:

ما بطور کاملاً مشخصی در ارتباط با وجود برنامه‌ای برای ارائه یک بسته دانلودی اعلام کردیم که خیر هیچ برنامه‌ای وجود ندارد.

نسخه استیم بازی Quantum Break از تاریخ ۱۴ سپتامبر (۲۴ شهریور ماه) به قیمت ۴۰ دلار در دسترس خواهد بود. این بازی هم اکنون برای کنسول ایکس‌باکس وان در دسترس است.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید