We Happy Few – بازخوردهای نسخه دسترسی زودهنگام برای سازندگان دلگرم کننده بوده‌‌اند

۲۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۲:۱۲

بازی We Happy Few طی کنفرانس خبری مایکروسافت در E3 امسال نمایش بسیار خیره‌ کننده‌ای داشت و نظرات زیادی را هم به خود جلب کرد. این بازی هم اکنون برای دو پلتفرم ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شده است اما این فقط یک نسخه دسترسی زودهنگام بوده و هنوز شاهد محصول نهایی نیستیم. با گیمفا در ادامه مطلب همراه باشید تا ببنید سازندگان بازی نامبرده چه صحبتی پیرامون بازخوردها دارند.

بازخوردها ظاهرا پیرامون نسخه دسترسی زودهنگام We Happy Few خوب بوده است و سازندگان آنها را دلگرم کننده توصیف کرده‌اند. سایت دوال‌شاکرز مصاحبه‌ای با سم ابوت به عنوان مدیر اجرایی استودیو کومپولشن داشته و او در صحبت‌های خود گفته است:

مردمی که تمامی پیش‌نمایش‌ها را و مقالات را خوانده و یا سوالی در توئیتر یا انجمن‌ها داشته‌اند، از بازی بسیار خرسند بوده و تا حالا بازخورهای مفید بسیار زیادی را ارائه کرده‌اند (هم مثبت و هم منفی). کسانی هم که چیزی مطالعه نکرده‌اند، به طور قابل درکی می‌توان گفت که گیج شده‌اند.

این مسئله سخت است. ما مسلما نمی‌خواهیم که کسی از خرید خود ناراحت باشد. این مورد خیلی بد است و نه ما و نه بازیباز را کمک می‌کند. چنین چیزی اصلا خوب نیست و برخی طوری رفتار می‌کنند انگار در سبک بقا بودن این بازی، توهینی برای آنها است که ما سال‌ها مشغول آماده سازی آن هستیم. این مسئله را من به صورت روانی درک نمی‌کنم. این بازی در سبک بقا است زیرا کل دنیای آن، داستانی را حمایت می‌کند که طی آن دنیایی در حال سقوط است.

پس ما با آن افرادی که بی خبر بازی را می‌خرند و فکر می‌کنند که مانند یک BioShock خواهد بود چکار باید کنیم؟ تنها راهی که من میبینم برقراری ارتباط، ساخت بازی، بهتر کردن آن با حمایت جامعه و ارائه داستان طبق چیزی است که وعده داده شده بود.

متاسفانه یکی از مشکلاتی که مردم در حال حاضر با We Happy Few دارند، همین برداشت آنها است که تصور می‌کنند مانند BioShock است اما این عنوان در سبک بقا بوده و ساختار مخصوص خودش را دارد.

نسخه کامل We Happy Few انتظار می‌رود که در سال ۲۰۱۷ منتشر شود. نسخه دسترسی زودهنگام آن را هم اکنون می‌توانید تهیه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید