THQ با نامی جدید باز می‌گردد | ۱۳ بازی در دست ساخت

۲۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۵

شرکت نوردیک گیمز اعلام کرده است که اسم برند خود را به THQ Nordic تغییر می‌دهد تا طبق توضیحات اعضای این شرکت، پیشروی را به ارمغان بیاورد به جای اینکه فقط یک سری دارایی با ارزش را داشته باشد. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

نوردیک گیمز زمانی که THQ ورشکسته شد، حقوق برخی دارایی‌های این شرکت را در آوریل سال ۲۰۱۵، از جمله سری بازی‌های Darksiders ،Red Faction و MX vs. ATV بدست آورد.

طبق توضیحات لارس وینگفرس به عنوان یکی از کارکنان اجرایی ارشد در THQ Nordic، خرید آن عناوین لحظه‌ای تعیین کننده برای شرکت بوده است چرا که در آینده تبدیل به موردی کلیدی خواهند شد. او در صحبت‌های خود با ونتور بیت گفته است:

شاید بتوان گفت که کلیدی‌ترین لحظه برای شرکت ما در سال ۲۰۱۳ این موضوع بود که شکل گرفت: نوردیک گیمز دیگر کیست؟ Darksiders توسط نوردیک گیمز خریداری شده است؟ بعد نوردیک گیمز اعلام می‌کند که چه برنامه‌هایی دارد.

با اینکه ما به ریشه‌های سوئیسی خود افتخار می‌کنیم و به موفقیت‌های زیادی نیز زیر برند نوردیک گیمز رسیده‌ایم، ما تصمیم گرفتیم که نام THQ را هم استفاده کنیم. این برندها تجارت ما را به صورتی معنا دار شکل خواهد داد و THQ Nordic کاری بیشتر را جز مالک بودن یک سری دارایی با ارزش انجام خواهد داد.

طبق توضیحات وینگفرس، THQ Nordic مشغول کار بر روی ۲۳ بازی است که ۱۳ مورد آنها هنوز معرفی نشده‌اند. او می‌گوید که طی ماه‌های آینده، با این عناوین آشنا خواهیم شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید