The Last of Us برروی PC؟ | احتمال عرضه سرویس PS Now برای رایانه‌های شخصی

۲۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۲

اینطور که به‌نظر می‌رسد سرویس PS Now به‌زودی برای رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه شوید.

سرویس PS Now این امکان را به کاربران می‌دهد تا بتوانند عناوین پلی اسیتشن ۳ را برروی پلی اسیتشن ۴ خود استریم کنند. حال شایعاتی مربوط به عرضه این سرویس برای رایانه‌های شخصی به گوش می‌رسد. منبع شایعات در فروم Neogaf در این مورد گفت:

طبق اطلاعات ما این سرویس در ۲۳ آگوست برای رایانه‌های شخصی معرفی می‌شود و ابتدا در بلژیک، بریتانیا و هلند عرضه می‌شود. نسخه کانادا و ایالات متحده نیز در هفته آینده منتشر می‌شود. زمان عرضه برای فرانسه و ژاپن هنوز مشخص نشده اما سیستم موردنیاز از این قرار است: سیستم عامل ویندوز ۷ به بالا، سرعت اینترنت ۵ مگابایت یا بالاتر و همچنین یک کنترلر (برای بهترین تجربه DualShock 4 پیشنهاد می‌شود) تا بتوانید از ۳۰۰ عنوان سرویس لذت ببرید.

این بدان معنی است که عناوین انحصاری پلی استیشن چون God of War و Uncharted درکنار The Last of Us و InFamous برروی رایانه‌های شخصی قابل بازی می‌شود. همچنین سونی تایید کرده است که به‌زودی عناوین پلی اسیتشن ۴ نیز راه خود را به سرویس استریم PS Now باز می‌کنند پس می‌توان انتظار عرضه عناوین انحصاری پلی اسیتشن ۴ را برای رایانه‌های شخصی درنظر گرفت. البته توجه داشته باشید که فعلا منبع خبر شایعه بوده و باید در انتظار تایید رسمی سونی باشیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید