گیفت کارت
گیفت کارت

NPD – میزان فروش ایکس‌باکس وان در جولای بهتر از پلی‌استیشن ۴ بوده است

۲۲ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۳۷

بر خلاف اکثر ماه‌ها که کنسول نسل هشتمی شرکت سونی در بحث فروش، بهتر از ایکس‌باکس وان مایکروسافت عمل می‌کرده، این سری نوبت رقیب است که پیروز میدان شود. طبق اعلام شرکت مایکروسافت، ایکس‌باکس وان پرفروش‌ترین کنسول در ایالات متحده آمریکا، طی ماه جولای بوده است. توضیحات کامل در ادامه مطلب موجود است.

این خبر از آمار ماهانه شرکت NPD Group بدست آمده است اما برای دیدن گزارش کامل، به دلیل اضافه شدن بخش محتویات دیجیتالی، باید تا هفته بعد صبر کنیم.

این گزارش کمی تعجب‌آور می‌باشد زیرا همیشه این پلی‌استیشن ۴ است که فروش بیشتری نسبت به ایکس‌باکس وان دارد. البته در گذشته همیشه این موضوع صادق نبوده ولی چنین وضعیتی از ماه اکتبر سال میلادی قبل تغییری نکرده است. هرچند پلی‌استیشن ۴ اکثر اوقات فروش بیشتری داشته است اما این مهم منعکس کننده فروش ایکس‌باکس وان نیست و کنسول مایکروسافت در ماه دسامبر به بهترین عملکرد خود دست پیدا کرد.

مسئله دیگری که این گزارش را جالب می‌کند، دو کنسول جدید مایکروسافت به نام‌های ایکس‌باکس وان اس و ایکس‌باکس اسکورپیو هستند. مدل ۲ ترابایتی دستگاه اول به تازگی در بازار عرضه شده است و موجودی آن هم تمام شده در حالی که ایکس‌باکس اسکورپیو سال دیگر خواهد آمد. با وجود این دو دستگاه بهبود یافته، ما شاهد فروش بالای ایکس‌باکس وان معمولی هستیم.

طبق گزارش مایکروسافت، میزان ساعاتی که صرف بازی در ایکس‌باکس وان شده است، با ۱٫۵۵ میلیارد ساعت ۱۸ درصد بیشتر از سال گذشته در همین بازه زمانی می‌باشد.

در آخر به وضعیت فروش ایکس‌باکس وان اس اشاره شده که موجودی آن هم اکنون در انگلستان به کل تمام شده و این مسئله در آمریکا هم به زودی رخ خواهد داد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید