تماشا کنید: تاریخ انتشار نسخه بازی سال Witcher 3 مشخص شد

21 مرداد 1395 - 21:03

در ماه‌های گذشته، سی‌دی پراجکت‌رد اعلام کرده بود نسخه بازی سال The Witcher 3: Wild Hunt منتشر می‌شود اما هیچ وقت تاریخ انتشار آن اعلام نشد. حال آن‌ها با عرضه یک تریلر، زمان عرضه آن را مشخص کرده‌اند.

سی‌دی پراجکت‌‌رد اعلام کرد بازی در ۳۰ اوت (سه‌شنبه ۹ شهریور) به‌صورت رسمی برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. خرده‌فروشی آمازون هم از باکس آرت آن رونمایی کرده که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید:

باکس آرت نسخه Game of the Year عنوان The Witcher 3: Wild Hunt

۳۱۰۷۷۲۶-witcher

سی‌دی پراجکت‌رد در تاییدیه خود گفت این نسخه از بازی شامل گسترش‌دهنده‌های Hearts of Stone و Blood and Wine می‌شود و تمام ۱۶ محتوای دانلودی در آن وجود دارد که دارای چیزهای کوچک‌تری مانند لباس‌های جدید است. سی‌دی پراجکت‌رد همچنین افزود در برخی مناطق، بازی با نام نسخه کامل (Complete Edition) انتشار می‌یابد. همچنین قیمت نسخه بازی سال قرار است ۵۰ دلار باشد البته باکس آرتی که در بالا مشاهده می‌کنید، هنوز تایید نشده اما واقعی به‌نظر می‌رسد.

در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده را مشاهده کنید:

تماشا به‌صورت آنلاین:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

The Witcher 3: Wild Hunt از زمان عرضه خود در مه ۲۰۱۵ تاکنون ۱۰ میلیون نسخه فروش داشته است. این نسخه، پایانی بر داستان گرالت، شخصیت اصلی بازی بود اما لزوما نمی‌تواند آخرین نسخه در سری باشد.

سی‌دی پراجکت‌رد همچنین Gwent: The Witcher Card Game را هم در دست ساخت قرار داده که در ماه اکتبر (مهر ماه) وارد مرحله بتا می‌شود. این استودیو برروی Cyberpunk 2077 هم کار می‌کند که در بین سال‌های ۲۰۱۷ الی ۲۰۲۱ عرضه خواهد شد.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید