گیفت کارت
گیفت کارت

تماشا کنید: گیم‌پلی بخش چندنفره Gears of War 4 در نقشه جدید این بازی

۲۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۴

سایت IGN در کانال یوتیوب خود ویدیوی جدیدی از گیم‌پلی بخش چندنفره Gears of War 4 منتشر کرده که به‌نظر می‌رسد نقشه دیگر این عنوان هم خوب طراحی شده است.

پس انتشار گیم‌پلی ۸ دقیقه‌ای از بخش داستانی Gears of War 4، سایت IGN تصمیم گرفته نقشه جدید بخش چندنفره این عنوان را نشان بدهد که Impact نام دارد. در این ویدیو، ما می‌توانیم نگاهی به نقاط مرکزی و جریان کلی بازی در آن را داشته باشیم.

این ویدیو فقط یک نگاه کلی به نقشه نیست و مقداری گیم‌پلی هم در آن وجود دارد. بازی‌باز در این ویدیو با نژاد DeeBees بازی می‌کند که اولین نگاه ما به این نژاد در بخش چندنفره است. به‌طور کلی در مقایسه با بتا می‌توان میزان بسیار کمی از افزایش گرافیکی را مشاهده کرد.

در ادامه می‌توانید ویدیوی انتشار یافته را مشاهده یا دانلود کنید:

تماشا به‌صورت آنلاین:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

Gears of War 4 در ۱۱ اکتبر (سه‌شنبه ۲۰ مهر) برروی دو پلتفرم ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. این بازی از برنامه Xbox Play Anywhere هم پشتیبانی می‌کند؛ یعنی شما نسخه دیجیتالی بازی را برروی ایکس‌باکس وان خریداری کرده و نسخه رایانه‌های شخصی را به رایگان دریافت می‌کنید یا برعکس.

از ویژگی‌های نسخه رایانه‌های شخصی بازی می‌توان به نرخ فریم آزاد، پشتیبانی از V-SYNC، کیفیت بالای بافت‌ها و استفاده بهتر از هسته‌های پردازنده اشاره کرد. سازندگان همچنین می‌گویند قصد دارند مشخص کنند یک تغییر در تنظیمات گرافیکی بازی تا چه حد برروی کارت گرافیک، پردازنده و حافظه کارت گرافیک (VRAM) تاثیر دارد. توضیحات کامل آن‌ها را می‌توانید در این بخش مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید