تماشا کنید: تاریخ انتشار آخرین بسته دانلودی بازی Just Cause 3 اعلام شد

۲۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۳:۲۳

شرکت اسکوئر انیکس و استودیو اولانچ سافتور اعلام کردند که آخرین بسته دانلودی بازی Just Cause 3 که Bavarium Sea Heist نام دارد از تاریخ ۱۱ اوت (۲۱ مرداد ماه) برای دارندگان Expansion Pass در دسترس خواهد بود.

این بسته دانلودی، سومین و آخرین بسته دانلودی است که برای این بازی انتشار می‌یابد. پیش از این بسته شاهد عرضه بسته‌های Sky Fortress و Mech Land Assault بودیم.

امکان دریافت آخرین بسته دانلودی بصورت جداگانه و برای کسانیکه Expansion Pass بازی را در اختیار ندارند از تاریخ ۱۸ اوت (۲۸ مرداد ماه) به قیمت ۵٫۹۹دلار امکان‌پذیر است. قیمت Expansion Pass که هر ۳ بخش هوا، زمین و دریا را در خود دارد ۲۴٫۹۹ دلار می‌باشد.

مارکوس اندروز به عنوان سرپرست طراحان محتویات هوا، زمین و دریا استودیوی اولانچ سافتور اعلام نمود:

هدف ما در عرضه محتوای هوا، زمین و دریا این بود که در بازی تغییراتی را برای بازیکنان ایجاد کنیم که به این هدف خود دست یافتیم.
هر یک از سه بسته در کنار ابزار جدیدی که به بازی اضافه می‌نمایند به بازیکنان اجازه انجام کارهای ویران کننده‌ای را به روش‌های جدید، نوآورانه و منحصر به فردی را می‌دهند که منجر به ایجاد محتوای اضافه‌ای برای بازیکنان قدیمی و جدید بازی Just Cause 3 می‌شود و ساعات بیشتری به بازی اضافه خواهند نمود تا با در اختیار داشتن روش‌های متنوعی از پس هر موقعیت برآیند.

بسته Bavarium Sea Heist به بازیکنان امکان انجام تخریب‌های جدید و راندن یک قایق راکتی مرگبار تحت نام Loochador را می‌دهد.

در ادامه تصاویر و تریلر مربوط به این بسته دانلودی جدید را مشاهده خواهید کرد:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید