جزئیات جدیدی از نسخه‌های بازسازی شده Dead Rising 1 و Dead Rising 2 اعلام شد

۱۹ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۱:۵۴

شرکت کپکام جزئیات جدیدی را در مورد نسخه‌های بازسازی شده بازی‌های  Dead Rising 1 و Dead Rising 2 منتشر نمود که شامل قیمت و تاریخ عرضه آنها می‌شود.

هر یک از بازی‌های Dead Rising ،Dead Rising 2 و Dead Rising 2: Off the Record بیست دلار قیمت خواهند داشت یا آنکه امکان دریافت هر سه آنها در یک باندل به قیمت کمتری (البته نه خیلی زیاد) امکان پذیر خواهد بود، قیمت باندل گفته شده ۵۹٫۴۹دلار خواهد بود. اگر اقدام به پیش خرید این باندل کنید تخفیف دیگری را دریافت خواهید نمود و تنها ۵۰دلار پرداخت خواهید کرد.
هر سه بازی شامل کلیه بسته‌های دانلودی که تاکنون برای آنها عرضه شده‌اند خواهند بود و گرافیک آنها بهبود یافته است. طبق اعلام شرکت کپکام این بازی‌ها با کیفیت ۱۰۸۰p و ۶۰ فریم بر ثانیه قابلیت اجرا خواهند داشت.

هر سه بازی گفته شده بصورت دیجیتالی برای کنسول‌های نسل هشتم ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ در تاریخ ۱۳ سپتامبر (۲۳ شهریور ماه) عرضه خواهند شد. نسخه فیزیکی بازی Dead Rising نیز در تاریخ گفته شده عرضه خواهد شد اما نسخه فیزیکی بازی Dead Rising 2 در تاریخ ۲۷ سپتامبر (۶ مهر ماه) عرضه می‌شود. هر دو نسخه فیزیکی گفته شده تنها در آمریکا انتشار خواهند یافت.

قابل ذکر است که دو بازی Dead Rising 2 و Dead Rising 2: Off the Record در حال حاضر برای رایانه‌های شخصی در دسترس هستند و بازی Dead Rising 1 نیز برای دریافت بصورت دیجیتالی در استیم در دسترس خواهد بود.

جدیدترین عنوان از این سری بازی با نام Dead Rising 4 در تاریخ ۶ دسامبر (۱۶ آذر ماه) برای ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

حداقل سیستم و سیستم پیشنهادی برای اجرای بازی Dead Rising برروی رایانه‌های شخصی بصورت زیر اعلام شده است.

حداقل سیستم مورد نیاز:

ویندوز: ویندوز ۷، ویندوز ۸ یا ویندوز ۱۰
پردازنده: Intel® Core™ ۲ Duo 2.4 Ghz or better, AMD Athlon™ X2 2.8 Ghz or better
رم: ۲ گیگا بایت
کارت گرافیک: NVIDIA® GeForce® ۵۵۰TI/ AMD 6770
دایرکس: ۱۱

سیستم پیشنهادی:

ویندوز: ویندوز ۷، ویندوز ۸ یا ویندوز ۱۰
پردازنده: Intel® Core i5 family or AMD equivalent
رم: ۸ گیگا بایت
کارت گرافیک: NVIDIA® GeForce® GTX 560 or better / AMD 7790 or better
دایرکس: ۱۱

0
0

بیشتر بخوانید



نظرات

دیدگاهتان را بنویسید