تماشا کنید: تریلر جدیدی از BioShock: The Collection منتشر شد

۱۹ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۹

توکی گیمز به‌تازگی تریلر جدیدی را از BioShock: The Collection منتشر کرده که بیشتر برروی نسخه اول سری تمرکز دارد. برای مشاهده تریلر با گیمفا در ادامه مطلب همراه باشید.

همان‌طور که می‌توانید مشاهده کنید، نسخه اول این سری که در سال ۲۰۰۷ منتشر شد، از همیشه بهتر به‌نظر می‌رسد. با این حال، مشخص نیست تریلر مربوطه از کدام پلتفرم تهیه شده است اما هرچه که باشد، توکی گفته تمام عناوین درون این کالکشن با رزولوشن ۱۰۸۰p و نرخ فریم حدودی ۶۰ اجرا می‌شوند.

در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده را مشاهده کنید:

تماشا به‌صورت آنلاین:

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیقیت ۴۸۰p

این کالکشن شامل نسخه‌های بازسازی شده BioShock ،BioShock2 و BioShock Infinite می‌شود بنابراین احتمالا تریلرهای آینده به دو نسخه دیگر ربط دارند. تمام محتوای دانلودی بخش تک‌نفره برای هر سه بازی در این کالکشن موجود است. علاوه‌ بر این، این مجموعه شامل ویژگی‌ تفسیر کارگردان به‌نام Imagining Bioshock می‌شود و شما همراه کن لوین، کارگردان بازی و شاون رابرتسون، طراح ارشد خواهید بود.

همان‌طور که قبلا اعلام شده بود، BioShock و BioShock 2 برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی بازسازی شده‌اند اما بازسازی BioShock Infinite فقط برروی کنسول‌ها صورت می‌گیرد البته نسخه رایانه‌های شخصی این کالکشن، عنوان BioShock Infinite را با به خود به‌همراه خواهد داشت اما تغییری در آن ایجاد نمی‌شود.

علاوه بر این، دارندگان رایانه‌های شخصی شاید BioShock: The Collection را به‌صورت رایگان دریافت کنند. اگر شما BioShock ،BioShock 2 و/یا محتوای دانلودی نسخه دوم این سری یعنی Minerva’s Den را برروی استیم داشته باشید، می‌توانید به‌صورت رایگان صاحب نسخه‌های بازسازی شده  BioShock 2 و BioShock شوید.

Bioshock: The Collection، در ۱۳ سپتامبر ۲۰۱۶ (سه‌شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۵) برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل هشتِ ایکس‌باکس‌وان و پلی‌استیشن ۴ منتشر می‌شود. این مجموعه توسط Blind Squirrel Games در دست توسعه قرار دارد که در گذشته برای BioShock Infinite با Irrational Games همکاری کرده بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید