تماشا کنید: نمایش ۸ دقیقه‌ای از گیم‌پلی Gears of War 4

۱۹ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۴

سایت IGN ویدیوی جدیدی را از Gears of War 4 به اشتراک گذاشته که ۸ دقیقه از گیم‌پلی بازی را نمایش می‌دهد. این ویدیو نشان‌دهنده یکی از مراحل بخش داستانی بازی یعنی Deebee، مارکوس فنیکس پیر و مقداری سلاح جدید است.

عنوان Gears of War 4 در ابتدا قرار بود به‌صورت انحصاری برای ایکس‌باکس وان منتشر شود اما در کنفرانس مایکروسافت در E3 2016 نسخه رایانه‌های شخصی آن هم تایید شد. همان‌طور که سازندگان گفته‌اند، نرخ فریم آزاد، پشتیبانی از V-SYNC، کیقیت بهتر بافت‌ها و استفاده بهتر از هسته‌های پردازنده، جزء ویژگی‌های نسخه رایانه‌های شخصی Gears of War 4 خواهد بود. علاوه بر این، آن‌ها در حال کار برروی سیسمتی هستند تا مشخص کنند هر تغییر در تنظیمات گرافیکی تا چه حد برروی کارت گرافیک، VRAM (حافظه کارت گرافیک) و پردازنده شما تاثیر می‌گذارد و این ویژگی می‌تواند برای کسانی که آشنایی کمی از تنظیمات گرافیکی دارند بسیار خوب و مفید باشد. صحبت‌های کامل سازندگان راجع به نسخه رایانه‌های شخصی را در این بخش مشاهده کنید.

در ادامه می‌توانید ویدیوی جدید از گیم‌پلی بازی را مشاهده کنید:

تماشا به‌صورت آنلاین:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

Gears of War 4 در ۱۱ اکتبر (سه‌شنبه ۲۰ مهر) برروی دو پلتفرم ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. این بازی از برنامه Xbox Play Anywhere هم پشتیبانی می‌کند؛ یعنی شما نسخه دیجیتالی بازی را برروی ایکس‌باکس وان خریداری کرده و نسخه رایانه‌های شخصی را به رایگان دریافت می‌کنید یا برعکس.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید