گیفت کارت
گیفت کارت

آیا Quake Champions رایگان خواهد بود؟

۱۹ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۰:۱۴

مدتی قبل بود که شاهد معرفی نسخه‌ی جدید Quake با نام Quake Champions بودیم که قرار است در سال بعد منتشر شود و قول داده تا با ما و ریشه‌های Quake ملاقاتی ترتیب دهد! با این حال، موضوعی وجود دارد که هنوز راجع به آن تصمیم‌گیری نشده است؛ Quake Champions به‌عنوان یک بازی رایگان عرضه شود یا خیر. در ادامه همراه گیمفا باشید.

سازنده‌ی Quake Champions، اید سافت‌ور در گفت و گو با وب‌سایت پی‌سی گیمر اشاره داشته که موضوع رایگان‌بودن یا نبودن این بازی، مشکلی بزرگ برای آنان بوده و در ادامه گفته است:

ما درحال تلاش هستیم تا بسنجیم که مردم چه چیزی را بیشتر دوست دارند و چگونه آن را درک می‌کنند و من حتی سعی می‌کنم تا محتاط باشم و احتیاط به‌خرج دهم! این گونه نیست که ما بدانیم و تلاشی برای گفتن آن به کسی نکنیم؛ ما خودمان هم نمی‌دانیم و هنوز درتلاش هستیم تا رایگان‌بودن یا نبودن این بازی را بسنجیم.

با وجود اینکه انتشار Quake Champions ظاهرا تا سال بعد هم برنامه‌ریزی نشده است، اما مشتاقان این عنوان در اوایل سال دیگر قادر خواهند بود تا مزه‌ی آن را در قالب یک بتا بچشند! درحال حاضر، برنامه‌ریزی شده تا این عنوان انحصاری رایانه‌های شخصی باشد، گرچه سازندگان گفته‌اند که کاملا انتشار نسخه‌های کنسولی را رد نکرده‌اند.

امسال، باز هم برای اعضای اید سافت‌ور سال پرمشغله‌ای خواهد بود که درحال ساخت Quake Champions هستند و نسخه‌ی جدید DOOM را هم منتشر کرده‌اند. DOOM که امسال منتشر شد، به‌تازگی گسترش‌دهنده‌ای به‌نام Unto the Devil دریافت کرده که شامل نقشه‌ها، اسلحه‌ها و ویژگی‌های دیگری می‌شود.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید