ادامه ای بر Mortal Kombat Vs. DC Universe :فعلا نه !

PS3 ، Xbox 360 ، اخبار بازی ، مصاحبه ، پلتفرم ۱۶ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۱:۴۷

آقای Ed Boon،سازنده ی عناوین Mortal Kombat و رئیس استودیوی NetherRealm که هم اکنون بر روی عنوان Injustice : Gods among Us کار میکند،در سوالی که توسط CVG مطرح شد مبنی بر اینکه آیا باید شاهد ادامه ای بر MK Vs. DC باشیم یا نه گفت : “مافعلا برنامه ای برای ملاقات دوباره ی این دو دنیا با هم نداریم”

وی در ادامه ی مصاحبه ی خود با CGV افزود :

هیچوقت نمیگویم امکان ندارد،البته که امکان پذیر است،ما هم اکنون اعتقاد بر این داریم که هر کدام از این دنیاها خود به تنهایی میتوانند یک بازی قوی باشند،همانطور که سال پیش Mortal Kombat را دیدید.MK پس از سالیان بسیار به ریشه ی خود بازگشت و گیم پلی خونین و بسیار خشن همچون اجداد خود به جا گذاشت و توانستیم هواداران را کاملا راضی و جوایز مختلفی را درو کنیم ! با MK Vs. DC ما به سراغ دو دنیای کاملا متفاوت رفتیم ! یکی دنیایی که بر پایه خشونت و خون پایه ریزی شده و دیگری دنیایی که پر از سوپرقهرمانان تقریبا نامیرا است و کسی زیاد دوست ندارد مرگ آنها را با خون زیاد شاهد باشد.

 

گیم پلی مبارزه ی SuperMan و Nightwing در عنوان Injustice : Gods among us

دانلود HD

دانلود SD

استودیوی NetherRealm که تحت مالکیت شرکت مادر خود،Warner Bros است،هم اکنون درحال ساخت عنوان Injustice : Gods Among Us است که در آن شاهد بیشتر قهرمانان معروف DC Universe مانند Batman,SuperMan,Flash,Catwoman و … خواهیم بود و برای نیمه ی اول سال 2013 برای دو کنسول PS3/Xbox360 برنامه ریزی شده است.

آقای Ed boon در مورد این بازی افزود :

این بازی نهایت تجربه و قدر سوپرقهرمانان دنیای DC را به بازیکن نشان خواهد داد و هیچ کدام از بالانس هایی که در بازی MK Vs. DC شاهد بودیم در این بازی وجود نخواهد داشت و این بازی سیستم خاص خود را دارد.

12345678910(1 رای, میانگین آرا 10٫00 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید