کارگردان: تاکنون کمتر از ۱ درصد از God of War را نشان داده‌ایم | اطلاعات دیگر

۱۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۷

نسخه جدید God of War بسیار خوب به‌نظر می‌رسد که با تغییرات زیادی از نظر ساختار، گیم‌پلی و محیط روبه‌رو شده و این درست چیزی بوده که سری God of War به آن نیاز داشته است. به‌طور طبیعی، چنین تغییرات چشمگیری باعث شده که سوالاتی در ذهن طرفداران به وجود آید و کوری بارلوگ، کارگردان بازی، در صفحه توئیتر خود به برخی از آن‌ها پاسخ داد.

او به جای اینکه در ابتدا به سوالات طرفداران پاسخ دهد، تایید کرد در این نسخه از God of War هم صندوق‌هایی وجود دارد که آن‌ها را در نسخه‌های گذشته هم دیده بودیم. بارلوگ همچنین گفت در حالی که امیدوار است God of War را یک عنوان بزرگ، طولانی و بلندپروازانه بسازد، قرار نیست آن‌طوری که اکثر طرفداران انتظار دارند، مدت زمان گیم‌پلی آن تا ۱۰۰ ساعت به طول انجامد:

من چنین چیزی را گفتم؟ احتمالا خیر. می‌خواهم تجربه بزرگ و عالی‌ای را خلق کنم اما انتظار ۱۰۰ ساعت گیم‌پلی را ندارم. متاسف هستم.

بارلوگ همچنین تایید کرد God of War از New Game Plus پشتیبانی خواهد کرد؛ یعنی شما می‌توانید بخش داستانی بازی را با یافته‌ها و آیتم‌های آزاد شده خاصی دوباره تکرار کنید. او همچنین افزود امیدوار است محتویات مشابه دیگری را هم در بازی قرار دهند.

در بخش دیگر صحبت‌ها، وی گفت از The Last of Us ،Resident Evil 4 ،The Road ،Neverending Story ،road to perdition و Tree of Life به‌همراه موارد زیاد دیگری الهام گرفته است. بارلوگ این نکته را هم افزود بعد از پایان ساخت بازی، راجع به فرایند ساخت و توسعه بازی جدید خود از طریق انتشار ویدیوها و سایر راه‌های ممکن بحث و گفت‌وگو خواهد کرد.

سرانجام در پاسخ به یکی از طرفداران که ظاهرا از جهتی که بازی در پیش گرفته ناامید شده، بارلوگ گفت تعداد بسیار کمی از بازی نهایی به نمایش در آمده است:

امیدوارم شما در کنار ما باشید. ما کمتر از ۱ درصد از بازی را نشان داده‌ایم. این نسخه از God of War متفاوت است اما من فکر می‌کنم عالی خواهد بود.

— Cory Barlog (@corybarlog) July 27, 2016

نسخه جدید God of War در سال و روز نامشخصی به‌صورت انحصاری برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد. در اولین نمایش گیم‌پلی این عنوان در E3 2016، رازها و نکات بسیار جالبی وجود داشت که تمام آن‌ها را می‌توانید در این مقاله مشاهده کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید