قابلیت پخش موسیقی پس‌زمینه بالاخره توسط برنامه‌ای به ایکس‌باکس‌وان اضافه شد

۱۵ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۰

قابلیت پخش موسیقی پس‌زمینه، از آن ویژگی‌هایی بود که درهمان اول عرضه‌ی ایکس‌باکس‌وان، خواهان زیادی داشت و خیلی‌ها مشتاق و خواستار این قابلیت بودند. زودتر از مایکروسافت، سونی به لطف همکاری‌اش با غول استریمینگ موزیک، اسپاتیفای، توانست این قابلیت را راهی کنسول نسل هشت خود، پلی‌استیشن۴ کند. حال، بعد از مدتی انتظار برای دارندگان ایکس‌باکس‌وان، این قابلیت به این کنسول هم توسط برنامه‌ای ساده اضافه شده است. در ادامه همراه گیمفا باشید.

مدتی قبل، اعلام شد که این قابلیت بعد از درخواست بسیار زیاد از سوی مردم، قرار است که به این کنسول اضافه شود، اما سوالاتی درباره‌ی چگونگی پیاده‌سازی این قابلیت وجود داشت، زیرا سونی همچنان به همکاری‌اش با اسپاتیفای ادامه می‌دهد و مایکروسافت باید راهی جدید پیدا می‌کرد. حال، توسط مایک ایبارا در توئیتر اعلام شده که برنامه‌ی  The Simple Background Music Player در ایکس‌باکس‌ استور، این قابلیت را به ما می‌دهد تا به موسیقی‌های مختلف هنگام بازی‌کردن گوش دهیم و لذت ببریم. برای پیداکردن این برنامه، کافی است از طریق ایکس‌باکس‌وان‌تان به استور آن بروید، وارد بخش برنامه‌ها شوید و عبارت background را جست و جو نمایید که این برنامه، یعنی The Simple Background Music Player جزو اولین و مهم‌ترین نتایج خواهد بود و به راحتی قادر به دانلود رایگان آن خواهید بود. ایبارا در توئیتر تصویری از ایکس‌باکس‌ استور منتشر کرد و گفت:

برنامه‌ی پخش‌کننده‌ی موسیقی پس‌زمینه‌ توسط یکی از سازندگان‌مان موجود است. به ایکس‌باکس استور مراجعه کنید، وارد بخش برنامه‌ها شوید و عبارت background را جست و جو کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید