PES 2017 – نسخه‌ی رایانه‌های شخصی هنوز درحد کنسول‌های نسل هشت نیست

۱۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۹:۰۹

امروز شاهد اخبار بدی برای طرفداران PES 2017 هستیم. آن‌طور که به‌نظر می‌رسد، نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این عنوان درحد کنسول‌های نسل هشت نشده و به آن سطح مورد نظر نرسیده است. در ادامه همراه گیمفا باشید.

اگر تاکنون خبر نداشته‌اید، تنها نسخه‌های ایکس‌باکس‌وان و پلی‌استیشن۴ عنوان PES 2017 عالی به‌نظر می‌رسند و از کیفیت خوبی برخوردارند و نسخه‌ی رایانه‌های شخصی‌اش هنوز از موتور بازی‌سازی قدیمی‌تری استفاده می‌کند، گرچه هنوز یک گام بالاتر از نسخه‌های نسل هفت ایکس‌باکس۳۶۰ و پلی‌استیشن۳ خواهد بود.

مدیر ارتباطات PES، اَدِم باتی در توئیتر راجع به کیفیت نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این عنوان چنین گفته است:

ما بارها دراین مورد پاسخ داده‌ایم و تاسف‌بار است که چنین چیزی را مشاهده نمی‌کنید. انتظار نداشته باشید تا کیفیت این عنوان در رایانه‌های شخصی مانند پلی‌استیشن۴ یا ایکس‌باکس‌وان باشد.

باتی همچنین به خیلی از طرفدارانی که نگران پورت نسخه‌ی رایانه‌های شخصی بودند، پاسخ داد. وی گفت که کونامی درحال کار سخت است تا از یکسان‌بودن گیم‌پلی تمامی نسخه‌ها اطمینان یابد.

گذشته از محتوا، نسخه‌ی رایانه‌های شخصی PES 2017 نرخ فریم و رزولوشن بهتری نسبت به نسخه‌های ایکس‌باکس‌۳۶۰ و پلی‌اسیتشن۳ ارائه خواهد کرد و با اینکه این نسخه، یعنی نسخه‌ی رایانه‌های شخصی با موتور گرافیکی قدیمی‌تری ارائه می‌شود، اما موضوع نرخ فریم خبر خوبی برای طرفداران است. باتی امیدوار است تا کونامی قادر به ارائه‌ی کیفیت یکسان تمامی نسخه‌ها در سال بعد باشد و شاهد هم‌سطح بودن نسخه‌ی رایانه‌های شخصی با کنسول‌های نسل فعلی باشیم. مردم همچنین کمی درمورد این موضوع متعجب هستند، زیرا با اینکه رایانه‌های شخصی قادر به ارائه‌ی جلوه‌های بصری بهتری هستند، اما باز هم کیفیت این نسخه نسبت به کنسول‌های نسل هشت کم‌تر خواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید