تصاویر جدیدی از عنوان مستقل و جهان باز AQP, The White City منتشر شدند

۱۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۴

سپتامبر ۲۰۱۴ بود که عنوان مستقل و جهان باز AQP, The White City معرفی شد. این بازی جهان باز قرار است تا گیم‌پلی بازی‌های مختلفی مانند GTA و Need for Speed را با هم ترکیب کند. با این حال، کمپین ایندی‌گوگوی آن به هدف اولیه‌ی خود، یعنی ۳۰۰۰ دلار نرسیده است. از این رو، جوسف شوریا کَپکویلا تصمیم به انتشار تصاویر جدیدی از این عنوان و راه‌اندازی کمپین جدیدی در ایندی‌گوگو گرفته است. در ادامه همراه گیمفا باشید.

AQP, The White City – که همچنین به‌عنوان AQP City شناخته می‌شود – توسط آنریل انجین ۴ ساخته خواهد شد و از فیلم‌هایی نظیر Face Off، The Rock، Collateral Damage، The Punisher و The Equalizer الهام گرفته شده است.

AQP, The White City برروی پارکور و دوندگی آزاد تمرکز خواهد کرد. قول داده شده که این بازی از محیط‌های انهدام‌پذیر، حیوانات زیاد و ماشین‌های گوناگون برخوردار باشد و بازیکنان از این تنوع لذت ببرند.

این بار، جوسف شوریا کپکویلا، سازنده‌ی این بازی، هدف رسیدن به ۳۰٫۰۰۰ دلار کمک مالی دارد و از آن‌جایی که دموی قابل بازی‌ای برای آن منتشر نشده، نمی‌توان انتظار داشت که میزان کمک‌های مالی حتی به ۳۰٫۰۰۰ دلار نزدیک شود! تصاویر جدیدی که منتشر شده بسیار جالب به‌نظر می‌رسند و اکنون شما را به تماشای آن‌ها دعوت می‌کنیم.

     

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید