Resident Evil 0 HD Remaster بیش از ۱ میلیون نسخه در سراسر جهان فروش داشته است

۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۲

کپ‌کام، اوایل امسال Resident Evil 0 HD Remaster را عرضه کرد و شاهد فروش خوب آن بوده‌ایم و باری دیگر با ریشه‌های سری Resident Evil توسط آن، البته با گرافیک و طراحی بهتری ملاقات داشته‌ایم. حال، کپ‌کام رسما میزان فروش این عنوان را اعلام کرده که بسیار خوب به‌نظر می‌رسد. در ادامه همراه گیمفا باشید.

طبق آخرین گزارش مالی کپ‌کام، Resident Evil 0 HD Remaster در سراسر جهان ۱٫۱ میلیون نسخه فروش داشته است که با توجه به فروش ۱٫۳ میلیونی نسخه‌ی اصلی این عنوان، بسیار چشم‌گیر و جالب است. همین آمار، علاقه‌مندبودن طرفداران نسبت به ریشه‌ها و عناصر اصلی Resident Evil را نشان می‌دهد و مشخص‌کننده‌ی این است که طرفداران خواستار یک Resident Evil واقعی هستند و نه فجایعی که در نسخه‌های قبلی شاهد بوده‌ایم.

به‌غیر از انتشار و بازخورد بد Umbrella Corps، به‌نظر می‌رسد که با جلورفتن هرچه بیشتر، همه چیز برای این سری بهتر می‌شود و در آخر شاهد یک Resident Evil واقعی و باکیفیت خواهیم بود. درطی E3، کپ‌کام علاوه‌بر معرفی Resident Evil 7، دمویی از آن منتشر کرد که با بازخوردی عالی رو‌به‌رو شد و در آن زمان، بیشتر از ۲ میلیون بار دانلود شد و آن‌قدر هم محبوب بود که یکی از طرفداران برای آن دفترچه‌ی راهنمایی درست کند تا از سیر تا پیاز این دمو آگاه شوید. لازم به‌ذکر است که Resident Evil 7 در اوایل سال بعد روانه‌ی بازار می‌شود و طبق گفته‌های کپ‌کام، به ریشه‌های سری باز خواهد گشت، البته ناگفته نماند که نسخه‌ی بازسازی‌شده‌ی Resident Evil 2 درحال توسعه است که هنوز تاریخ انتشاری برای آن اعلام نشده است.

Resident Evil 7 که با تصمیم کپ‌کام، نام Resident Evil 7: Biohazard برای آن انتخاب شده است، در ۲۴ ژانویه‌ی ۲۰۱۷ (۵ بهمن) برای رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس‌وان و پلی‌استیشن۴ عرضه خواهد شد و می‌توانید با مراجعه به اینجا، نگاهی به آن داشته باشید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید