تماشا کنید: We Happy Few هم‌اکنون در سرویس Early Access شبکه‌ی استیم و GOG موجود است

۵ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۲:۴۴

هم‌اکنون، اثر زیبای کُمپالشیون گیمز، We Happy Few در سرویس Early Access شبکه‌ی استیم و GOG قرار گرفته و تریلر زمان عرضه‌ی آن هم منتشر شده است. در ادامه همراه گیمفا باشید.

We Happy Few، بیان‌گر داستان مردمانی دلیر و تقریبا خفناکی است که قصد داشتن زندگی‌ای زیبا را دارند و می‌خواهند از منع‌شدن و نداشتن زندگی شاد در شهر ولینگتون ولز جلوگیری کنند.

داستان این بازی، در شهری با حال و هوای منحصر به‌فرد و تاریکی در دهه‌ی ۱۹۶۰ میلادی رخ می‌دهد و شما باید با ساکنان دیگر این شهر، که به رعایت قوانین ناعادلانه‌‌ی این حکومت می‌پردازند، ترکیب شوید.

We Happy Few درمورد زنده‌ماندن و خروج از دنیایی بی‌قانون، ناعادلانه و خوفناک است که باید پنهان‌ماندن در پشت ماسک‌ خندان‌تان را هم در آن بیاموزید! در نسخه‌ی Early Access این بازی، بازیکنان قادر به مبارزه، پنهان‌شدن و فرار از جزیره‌هایش هستند (گرچه برای شروع، ما فقط به ۳ جزیره از مجموع ۵تای آن دسترسی داریم).

تیم سازنده‌ی این بازی، چنین گفته است:

محتویات زیادی برای ارائه‌کردن وجود خواهند داشت که شامل جزیره‌ها، اتفاقات، شخصیت‌های غیر قابل بازی و رفتارهای‌شان و ویژگی‌های گیم‌پلی بیشتر و چالش/پایان نهایی مناسب می‌شوند، و مقدار زیادی کار برای ایجاد تعادل و استحکام‌بخشیدن به بازی باقی مانده است.

تماشای آنلاین ویدئو:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید