گیفت کارت
گیفت کارت

Valve هم کنسول میسازد.

۱۴ شهریور ۱۳۹۱ - ۰۳:۰۲

بر اساس لیست مشاغل Valve که در سایت رسمی انها وجود دارد تایید میکند که این شرکت قصد تولید کنسول دارد.

در این لیست انها به دنبال طراح صنعتی هستند :” Valve یک شرکت قدیمی در زمینه نرم افزار است. پلتفرمهای PC و Mac برای ما اهمیت بسیاری دارد چرا که ما را توانمند میکند و شرکای ما یک رابطه قوی با مشتریان خود دارد. ما از فضای سخت افزاری کامپیوتر به خاطر عدم نواوری نامید شده ایم و قصد داریم از روی این عرصه پرش کنیم.”

Valve ادامه میدهد که قصد دارند تجربیات جدیدی را به مشتریان خود بدهند :” ورودی های پایه ماوس و کیبرد است و به هیچ عنوان در طول سالهای اینده تغییر نخواهد کرد. یک خلا واقعی در بازار وجود دارد و فرصت های وجود دارد که میتوان کاربران را قانع کرد اما از دست میروند.”

این پست این موقعیت را مشخص میکند :” تخصص در طراحی و ساخت محصول، ارگونومی (شرایط محیط کار )، قابلیت، زیبایی شناسی و مسطح سازی ” همچنین نامزدها انتظار میرود که :”  6 سال تجربه کار در سطح جهانی و اشنایی با محصولات سخت افزاری با تکنولوژی بالا و درک درستی از طراحی محصول داشته باشند.”

شایعات در مورد ساخت کنسول توسط Valve از ماه مارس شروع شده بود از زمانی که شایعه شد این شرکت در حال ساخت کنسول Steam Box میباشد که بعدها Valve این شایعات را تکذیب کرد با تحت این عنوان که ” Valve  راه طولانی را برای ساخت هر نوع سخت افزاری در پیش دارد” که اخیرا این پست در سایت انها قرار گرفت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید