تماشا کنید: قتل عام ۹۸۷ زامبی در ۵ دقیقه از گیم‌پلی Dead Rising 4

۵ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۵

Dead Rising 4 در کامیک‌کان سن‌دیگو قابل بازی بوده و باری دیگر، شاهد بازگشت قتل عام زامبی‌ها هستیم، به‌طوری که در ۵ دقیقه، نزدیک به ۱۰۰۰ زامبی به‌قتل رسیده‌اند و بازدیدکنندگان طبیعتا متعجب هستند. در ادامه همراه گیمفا باشید.

این ویدئو، توسط یکی از کاربران یوتوب با نام The BGB از بازی خودش ضبط شده است. همان‌طور که در این ویدئو مشخص است، بازیکن از خودروی Buggy برای نابودکردن زامبی‌ها استفاده کرده و هیجان و عصبانیت را می‌توان حس کرد و با توجه به هدردادن ثانیه‌های گران‌بها برای کشتن این زامبی‌ها، باز هم شاهد آمار وحشت‌ناک کشتن ۹۸۷ نفر در ۵ دقیقه هستیم، گرچه این چیزی عادی‌ای در این سری است!

این ویدئوی ۵ دقیقه‌ای از Dead Rising 4، در ویندوز ۱۰ ضبط شده و به‌نظر می‌رسد که این بازی از میزان نرخ فریم رنج می‌برد، اما وقت زیادی تا انتشار در ۶ دسامبر (۱۶ آذر) برای ایکس‌باکس‌وان و رایانه‌های شخصی، البته به‌صورت انحصاری زمانی باقی مانده است. لازم به‌ذکر است کپ‌کام، علاوه‌بر عرضه‌ی Dead Rising 4 درطی ماه‌های آینده، قصد انتشار سه نسخه‌ی Dead Rising 1، Dead Rising 2 و Dead Rising 2: Off the Record را به‌صورت بازسازی‌شده برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل هشت ایکس‌باکس‌وان و پلی‌استیشن۴ دارد، گرچه این شرکت سازنده‌ی آن‌ها نخواهد بود و سازندگان دیگری وظیفه‌ی توسعه‌ی این سه نسخه را دارند. اکنون شما را به تماشای قتل عام ۹۸۷ زامبی در ۵ دقیقه دعوت می‌کنیم.

تماشای آنلاین ویدئو:

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید