منظره‌ای الهام‌گرفته‌شده از The Last of Us را در آنریل انجین ۴ تماشا کنید

۴ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۹

به‌تازگی، طراحی به‌نام جفی زکریا، که برروی Dear Charlotte، Adam و Siege of Iniola کار کرده، منظره‌ای الهام‌گرفته‌شده از بازی The Last of Us را در آنریل انجین ۴ طراحی کرده است. جهت مشاهده‌ی تصاویر در ادامه همراه گیمفا باشید.

این منظره که توسط آنریل انجین ۴ خلق شده، از بازی The Last of Us و یکی از بزرگ‌راه‌هایش الهام گرفته شده و جفی بسیار خوب برروی آن کرده و بسیار شبیه به هم هستند.

آن‌طور که جفی ادعا می‌کند، او در شرایط محدود و با داشته‌های کمی این منظره را خلق کرده که همین دلیل، باعث شده تا با ایده و فکر خود آن را طراحی کند و دقیقا مانند نقشه‌ی مورد نظر در The Last of Us نباشد. اکنون شما را به تماشای این تصاویر دعوت می‌کنیم.

      

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • monsef گفت:

  زیباست ولی به نظرم برترین موتور گرافیکی مال gta v هست
  گرافیک به طبیعی بودن هست نه به قشنگی
  من برخلاف خیلی ها از کرای انجین خیلی خوشم نمیاد.البته موتور خیلی خوبی هست

  0
  0
 • haqiqat گفت:

  تصاویر قشنگه ولی ناتی داگ انجین یه چیز دیگست
  THE LAST OF US بهترین بازی عمرمه In Love
  توی کپچر گالری حدود ۲۰ گیگ ویدیو و اسکرین شات ازش دارم و بعضی وقتا ویدیوهاشو نگاه میکنم و موسیقیشو که میشنوم حس نوستالژیک وصف نشدنی بهم دست میده و خیلی خاطره انگیزه،دوستانی که پلی استیشن ندارن هم به هیچ وجه این شاهکار رو از دست ندین
  بعضی وقتا با خودم میگم هیچ بازی دیگه به خوبی این تکرار نمیشه و آیا THE LAST OF US 2 میتونه به این خوبی بشه؟!
  لطفا روی اسمم کلیک کنید و این عکس رو ببینید

  0
  0
  • peaceful گفت:

   راجب تصویری که قرار دادین چیزی نمیخواستم بگم اما همینقدر بدونین که جواب ابلهان خاموشیست.

   0
   0
   • haqiqat گفت:

    برای فرار از م.ناظره بهانه ی خوبیه
    اگر یک روز پای این شبکه مینشستی این حرف رو نمیزدی،البته شما تقصیری نداری از کودکی همینطور تو گوشتون خوندن و تحقیق نکردید.

    0
    0
    • peaceful گفت:

     دقیقا احساس میکنم این وضعیت حال حاضر شماست.شما که اینقدر پیگیر شبکه اش هستین یه نگاه به گذشته ش بندازین ببینین چی شده.چرا یه افغانی باید از کشورش بره بعد تو امریکا براش همه چی فراهم کنن که بتونه اونجا برنامه هاشو عملی کنه؟ عاشق چشمو ابروی منو شما بودن؟میخواستن منو شما رو به راه راست هدایت کنن؟ نه اقا از این خبرا نیست.حتما ریگی به کفش داره که ازش پشتیبانی میکنن.شبکه ای که به اسم اهل بیته اما ذاتش چیز دیگست.شما فکر میکنید چون پای برنامش نشستید الان همه چیز رو میدونید.هر چی دوست دارن به خوردتون میدن شما هم باور میکنید.من تا جایی که تونستم تحقیق کردم و حرف بیخود نمیزنم.شما مراقب خودت باش که مغزتو دارن شست و شو میدن.

     0
     0
     • haqiqat گفت:

      الآن شما یک اشکالی گرفتید،اما آیا تابحال این اشکال رو از خود ایشون پرسیدید ببینید چه جوابی میده؟
      در برنامه ی زنده بارها و بارها بینندگان این سوال رو مطرح کردن که دیگه خیلی پیش پا افتاده شده، و ایشون هم جواب دقیق دادن که میتونید تو یوتی.وب جواب ایشون رو به این اشکال ببینید.
      و در ام.ریکا آزادی بیا.ن هست و هرکسی با هر عقیده ای میتونه شبکه داشته باشه و در ام.ریکا مذ.هب رسمی مس.یحیت هست و شبکه هایی هستند در امر.یکا که شب تا صبح به مس.یحیت ف.حش میدن و بدون اینکه کسی اون ها رو منع کنه یا شبکشون تعطیل بشه.
      ثانیا به دروغ اینطور در ذهن شما قرار دادن که ایشون اول ایران بوده و بعد که دفتر شبکه تعطیل شده رفته در ام.ریکا در صورتی که شبکه از همون ابتدا در ام.ریکا و در استودیویی خیلی کوچک راه اندازی شد.
      ثالثا هیچ دلیلی وجود نداره که ایشون از ام.ریکا پول گرفته و در ام.ریکا بودن جرم نیست
      رابعا فرض کنیم که ایشون از ام.ریکا پول گرفته و جیره خور امریکا هست و امریکا گفته که این حرفا رو بزنه؛ این دلیل نمیشه که حرفهاش باطل باشه و اصلا فرض کنیم اون یهو.دی باشه دلیل نمیشه که ما جواب اشکالاتش رو ندیم و بگیم که شما یهو.دی هستی حق نداری اشکال مطرح کنی!!!
      و ایشون هر حرفی و هر بحثی رو پیش کشیده از قرآن و سنت دلیل آورده و به مخالفینش هم اجازه داده که روی خط بیان اگر اشکالی یا ردی دارن بیان کنن و بارها علما رو به تح.دی و منا.ظره دعوت کرده حالا سوال اینجاست:
      براستی چرا عل.ما حاظر به منا.ظره نمیشن یا اونهایی هم که منا.ظره میکنن شکست میخورن و افتضاح به بار میارن؟؟
      تایید لطفا

      0
      0
      • pouria.r گفت:

       حقیقت؟!!!!
       فتنه مذهبی و فرقه سازی واقعا فکر نمی کردم تو ایران جواب بده ولی انگار ….
       فقط می تونم بگم دوستان اطلاعاتتون ببرین بالا تا این جور مسلمو نماها نتونن فریبتون بدن

       0
       0
      • haqiqat گفت:

       چرا عادت کردید هرکس نظر مخالف میده میگید فت.نه و از اینجور حرفا
       چرا حاظر به بحث علمی و بحث منطقی نیستید؟اگر واقعا شما و این عقا.ید و ادع.اهایی رو که درست کردید حق هست چرا حاظر به دفاع از اون ها نمیشید؟
       مطمئنم عاقلان متوجه خواهند شد
       ببخشید دوستان لطفا دیگه بحث رو ادامه ندید نمیخوام بیش از این اسپم بدم

       0
       0
     • haqiqat گفت:

      نظر قبلی در انتظار بررسیه و هنوز تایید نشده!
      ادامه:
      راستی این رو هم بگم که شبکه ی ولا.یت هم زیر نظر مک.ارم شیرا.زی دفترش در ام.ریکا ایالت کالیف.ورنیا هست چرا اون مز.دور امر.یکا نیست ولی این هست،خلاصه عادت کردید که مخالفینتون رو حتی اگر حرف حق بزنه،حرفش رو گوش نکنید و فقط برچسب ام.ریکایی بودن و اس.تعمار و… بهش بزنید.
      درضمن این جواب تحد.ی نیست! جواب تحد.ی استد.لال و منا.ظره و پاسخ علمی هست
      موفق باشید

      0
      0
     • ps 4 ever گفت:

      انصافا اینطور که میگی نیست من یکم حرفاشو گوش کردم و تو یوتی*وب زدم کلی ویدیو داره و بنظر منم حرف حق رو میزنه و توی یکی از کلیپاش گفت هرکس هر اشکالی داره بیاد به خودم بگه و تو برنامه زنده مطرح کنه نه اینکه پشت سرم شیر هستید و مقابل من جرئت حرف زدن ندارید این حرفش منو به فکر فرو برد و باید ببشتر ویدیوهاشو ببینم تا بیشتر دربارش اطلاعات کسب کنم ولی انصافا تا حالا کسی رو ندیدم که انقدر شجاع باشه و بگه هرکس هر اشکالی داره چه م*سیحی و چه هر مذ*هبی داره بیاد ب*حث کنه تا جوابش رو بدم ظاهرا به زبان عربی و ان*گلیسی هم مسلط هست چون یه نفر زنگ زد و ان*گلیس حرف میزد و واون هم از قرآن به انگ.لیسی جوابش رو داد خیلی باحال بود

      0
      0
     • ps 4 ever گفت:

      انصافا اینطور که میگی نیست من یکم حرفاشو گوش کردم و تو یوتی*وب زدم کلی ویدیو داره و بنظر منم حرف حق رو میزنه و توی یکی از کلیپاش گفت هرکس هر اشکالی داره بیاد به خودم بگه و تو برنامه زنده مطرح کنه نه اینکه پشت سرم شیر هستید و مقابل من جرئت حرف زدن ندارید این حرفش منو به فکر فرو برد و باید ببشتر ویدیوهاشو ببینم تا بیشتر دربارش اطلاعات کسب کنم ولی انصافا تا حالا کسی رو ندیدم که انقدر شجاع باشه و بگه هرکس هر اشکالی داره چه م*سیحی و چه هر مذ*هبی داره بیاد ب*حث کنه تا جوابش رو بدم

      0
      0
      • ps 4 ever گفت:

       پیسفول
       اگر حرف اشتباهی زد شما باهاش تماس بگیر و بگو که شما در این مسئله اشتباه میکنید و ببین که چی میگه قرار نیست که از هر بخشی از حرفاش که خوشمون اومد بگیم درسته و از بخشیش که خوشمون نیومد بگیم اشتباست Wink

       0
       0
      • haqiqat گفت:

       @peacefu
       دقیقا من هم همین رو گفتم و در ام.ریکا کار ندارن به اینکه کسی به مس.یحیت یا به هر دین دیگه ای توهین کنه و این موضوع عجیبی نیست که شما میگید چطور در امر.یکا شبکه داره؟!
       من یه طرفه قاضی نمیرم، اگر واقعا را.ئفی پور مرد بود و دلیل داشت حاظر میشد م.ناظره کنه و خط های شبکه هم باز هست و هروقت خواست میتونه زنگ بزنه و اعلام آمادگی کنه و در موضوع مشخص منا.ظره کنه اگر واقعا جرعتش رو داره اما او هیچ وقت حاظر نمیشه و یکی دو سال پیش هم را.ئفی پور رو دعوت به منا.ظره کرد و را.ئفی پور جوابی نداد و فقط عذر و بهانه اورد…
       من به شما پیشنهاد میکنم منا.ظره ی ایشون با بهر.امی یا منا.ظره ی ایشون با اصغر هما.یونی رو ببینید که خیلی جذاب هم هست و قول میدم از دیدنش پشیمون نمیشید ،بعد خودتون قضاوت کنید

       0
       0
 • تلو و GOW تنها بازیای انحصاریه سونیین که حسرتشونو میخورم Cry Cry Cry Cry

  0
  0
 • N_D گفت:

  منظره، گیم پلی، داستان ،موسیقی،شخصیت پردازی و …
  tlou نقطه عطفه همه اینا تو صنعت گیم بود و و الهام گرفتن ازش تو هر زمینه ای میتونه به موفقیت کار کمک کنه

  0
  0
  • false savior گفت:

   موارد دیگه کمابیش بودن ولی داستان کجاش نقطه عطف بود؟
   یه داستان نخ نما داشت که ۲۰ ساله دارن همه ابعاد این موضوع رو به اشکال مختلف به تصویر میکشن روایت داستان هم که باز چیزی نبود چون با فیلم the road مو نمیزد.

   0
   0
   • N_D گفت:

    جای تعجب نداره که از tlou هم خوشت نیاد. به هر حال کسی تالا ندیده از بازیی تعریف کنی.
    اون همه قسمت احساسی از اول بازی بگیر (۱۵ دقیقه اول) تا اون اخر بازی بعد بیمارستان که همراه با اون اهنگ تو خاطر خیلیا از جمله خودم موند، باعث میشه که اگه همه اون محصولاتی که طی این ۲۰ سال تولید شده رو بزارن جلوم بدون شک tlou رو انتخاب کنم.

    0
    0
    • false savior گفت:

     حداقل مربوط به مسئله میگفتی یه چیزی من گفتم داستان تکراریه برداشتی از صحنه های احساسی بازی نوشتی.اون میشه نحوه روایت داستان نه خود داستان.محوریت داستان تکراریه.
     آرمین جان حق با شماست اصلا شباهتی ندارن. Thinking

     0
     0
     • N_D گفت:

      کپی از پست قبلی خودم Neutral Neutral
      “اگه همه اون محصولاتی که طی این ۲۰ سال تولید شده رو بزارن جلوم بدون شک tlou رو انتخاب کنم.”
      بعدم مهم تر از داستان روایت اونه و این دقیقا همون چیزیه که تو tlou یا انچارتد میبینیم.
      اخر ازمان زامبی یا کسی که دنباله گنجه شاید کلیشه ای باشه ولی با روایت قوی داستان و بقیه المان ها میشه ازشون شاهکار ساخت

      0
      0
   • armin2100 گفت:

    فیلم the road رو دیدم،مطمئنی شبیه همن؟تنها شباهتشون این بود که یه مرد با یه بچه برای زنده موندن تلاش میکنن همین!هیچ کدوم از اتفاقاتی که در بازیtlou افتاده تو این فیلم نیوفتاده…هیچ وجه اشتراک دیگه ای از نظر داستانی ندارن….

    0
    0
   • N.S.A گفت:

    داداش اگر بازی از هر لحاظ عالی نبود متای بالای ۹۰ نمی گرفت حالا بیخیال متا که از نظر بعضی ها یکسری آدم بیسواد هستن که امتیاز میدن Grin
    من خودم الان خریدم تازه بازی کنم از وقتی انچارتد ۴ رو بازی کردم تمایلم به TLOU خیلی بیشتر شده

    0
    0
   • اونحوری که تو میگی ایده ی تموم بازی های اپن ورد از لحاظ گیمپلی مث همه ولی خلاقیت های ریز در اونها مث تفاوت زمین و اسمون هست مثلا از لحاظ گیمپلی gta با فالوت یا فارکرای فرق داره ولی همشون اپن ورد هستن

    0
    0
 • انریل انجین بزرگ ترین موتور بازی سازیه……
  این گرافیک عضو جدا نشدنیه انحصاری هست چیزی که تو مولتی پلتفرم تا نسل نه نمبینیم

  0
  0
 • N.S.A گفت:

  به نظر من اگر صحنه های این بازی رو باانجین کرایتک بازسازی کنند خیلی خفن تر از u4 بشه
  متاسفانه انجین کرایتک رو هیچ کس بلد نیست باهاش کار کنه

  0
  0
  • کرای انجین مثل یه اسب وحشی میمونه نمیشه خیلی رامش کرد فقط به درد کرایسیس و انحصاری های کنسولی میخوره البته موتور بازی the order فوق العاده بهتر رندر میکنه و گرافیکش خارق العاده است یعنی من موقع بازی دفعه اول یه ربع دهنم باز مونده بود از فرط گرافیک بالا

   0
   0
 • God of war گفت:

  بازیهای انحصاری سونی اول گاداف وار بعد دلست آف اس و بعد آنچارتد

  0
  0
 • God of war گفت:

  دلاست واقعا ی شاهکاره ب تمام معناست

  0
  0
 • ULTRON گفت:

  یکی از بهترین انحصاری های سونی Yes

  0
  0
 • درود‌‌ بر پر افتخار ترین بازی انحصاری تاریخ In Love

  0
  0
 • دوستان خیلی هم جالب نیستا Thinking Thinking کسی که با این موتور این میحطو ساخته خیلی حرفه ای نبوده. متریال خیلی پخته نیست همچنین فیزیک گیاه ها خوب نیست و البته نورپردازی بعضی جاها بازم خیلی جالب نبود Struggle No No

  0
  0
 • God of war گفت:

  یعنی گاداف وار جدید داره دیوونم میکنه هزار بار بیشتر تریلرشو دیدم سیر نمیشم اینقدر ک منتظرشم منتظر امام زمان نیستم

  0
  0
 • Mehrdad22 گفت:

  سلام دوستان
  کسی می دونه ایکس باکس وان حداکثر چند ساعت میتونه پشت سر هم روشن باشه و خراب نشه؟
  چون من بتمن آرکام نایت رو خیلی سنگینه رو دارم باهاش دان می کنم و اینترنتمم سرعت دانلودش حدود ۳۰۰-۴۰۰ هست و میخواستم بدونم چقدر دستگاه میتونه روشن باشه؟

  0
  0