هر دو نسخه‌ی Marvel Ultimate Alliance برای کنسول‌های نسل فعلی منتشر خواهند شد

۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۲:۵۶

تاکنون شاهد شواهد مختلفی از انتشار دو نسخه‌ی Marvel Ultimate Alliance برای کنسول‌های نسل هشت ایکس‌باکس‌وان و پلی‌استیشن۴ بوده‌ایم. مانند لیست‌شدن هر دو نسخه‌ی این سری برای پلی‌استیشن۴ و ایکس‌باکس‌وان در وب‌سایت رده‌بندی تایوانی یا لیست‌شدن تروفی‌های Marvel Ultimate Alliance 2 برای کنسول‌های نسل هشت. بالاخره بعد از مدت‌ها، مارول رسما در کامیک‌کان سن‌دیگو اعلام کرد که هردو نسخه‌ی این سری، یعنی Marvel Ultimate Alliance 1 و Marvel Ultimate Alliance 2 برای ایکس‌باکس‌وان و پلی‌استیشن۴ منتشر می‌شوند. در ادامه همراه گیمفا باشید.

طبق گفته‌های مارول، شاهد ارتقا و بهبود رابط کاربری و افزایش گرافیک دو نسخه‌ی Marvel Ultimate Alliance در کنسول‌های نسل هشت، به‌علاوه‌ی ویژگی‌های پلتفرم‌های مدرن خواهیم بود. البته ناگفته نماند که میزان این گستردگی، نامشخص بوده و جزئیاتی از آن به‌اشتراک گذاشته نشده است. مایک جونز، توضیحاتی درمورد انتشار دوباره‌ی ناگهانی این دو نسخه داده که به شرح زیر است:

خب، این جالب است؛ از زمانی که بازسازی استراتژی‌های عناوین‌مان را آغاز کرده‌ایم و در مسیر کامیک‌کان‌ها و رویدادهای بازی‌سازی مانند E3 قرار گرفته‌ایم، به‌طور مداوم سوالاتی از ما درمورد Ultimate Alliance پرسیده می‌شوند. ‘آیا قصد انتشار نسخه‌ی دیگری از  Ultimate Alliance دارید؟’ ‘آیا می‌توانید باری دیگر Ultimate Alliance 1 و ۲ را منتشر کنید؟ این واقعا در نوع خود تعجب‌آور است که چقدر این سوالات پرسیده شده‌اند. ۱۰ سال از آغاز این سری و انتشارش می‌گذرد و بازی‌بازان هنوز نسبت به Ultimate Alliance اشتیاق دارند. بنابراین، ما فکر کردیم که این می‌تواند راه عالی‌ای برای جشن‌گرفتن ۱۰ سالگی این سری شگفت‌انگیز باشد.

هردوی این بازی‌ها، در ۲۶ ژوئیه (۵ مرداد) برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل هشت ایکس‌باکس‌وان و پلی‌استیشن۴ منتشر خواهند شد. لازم به‌ذکر است که قیمت هر کدام از آن‌ها، ۳۹٫۹۹دلار خواهد بود که توانایی دریافت هر دو نسخه را در یک باندل با قیمت ۵۹٫۹۹دلار خواهید داشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید