بتسدا از ۶۰ دلار بودن نسخه بازسازی شده The Elder Scrolls V: Skyrim دفاع می‌کند

۲۸ تیر ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۵

معمولا نسخه‌های بازسازی شده بازی‌ها قیمت کمتری را نسبت به یک عنوان کامل با خود دارند چراکه آن‌ها فقط انتشار مجدد یک بازی هستند. با این حال، بتسدا همچنان به دفاع از ۶۰ دلار بودن نسخه بازسازی شده The Elder Scrolls V: Skyrim می‌پردازد.

پیت هاینز در صفحه توئیتر خود راجع به ۶۰ دلار بودن نسخه بازسازی شده The Elder Scrolls V: Skyrim گفت:

یک بازی کامل به‌همراه تمام محتوای دانلودی و پشتیبانی از مادها و گرافیک به‌روزشده که برروی دو کنسول جدید اجرا می‌شود. اگر آن را نمی‌خواهید، خریداری‌اش نکنید.

دارندگان پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان بااینکه نسخه اصلی بازی را برروی پلی‌استیشن ۳ و ایکس‌باکس ۳۶۰ دارند، همچنان باید قیمت یک بازی کامل را برای نسخه بازسازی شده آن پرداخت کنند.

اما دارندگان رایانه‌های شخصی کمی خوش‌شانس‌تر بوده‌اند چراکه اگر بازی را داشته باشند، می‌توانند به‌صورت رایگان این ارتقا را انجام دهند.

نسخه بازسازی شده The Elder Scrolls V: Skyrim در ۲۸ اکتبر (جمعه ۷ آبان) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. اگر تجربه نسخه اصلی بازی را از دست دادید، احتمالا تهیه این نسخه ارزش داشته باشد.

دلیل اصلی‌ای که خرید نسخه بازسازی شده می‌تواند ارزش داشته باشد، این است که دنباله بازی را به‌زودی نخواهیم دید. بتسدا اعلام کرد ادامه این سری از زمان عرضه خود سال‌ها فاصله دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید