مدت زمان گیم‌پلی عنوان ReCore مشخص شد

۲۴ تیر ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۸

عنوان ReCore یکی از عناوین انحصاری مایکروسافت است که در E3 سال ۲۰۱۵ معرفی شد. حال کارگردان این عنوان مدت زمان گیم‌پلی آن را اعلام نمود. در ادامه با گیمفا همراه شوید.

مارک پاچینی کارگردان ReCore در مصاحبه‌ای مدت زمان “تقریبی” گیم‌پلی ReCore را اعلام داشت. در ادامه صحبت‌های او را مشاهده می‌کنید.

می دونید من در اعلام ساعت‌های گیم‌پلی بازی‌هایم افتضاحم! برای اولین Metroid به همه گفتم بازی هشت ساعت گیم‌پلی داره اما در آخر این بازی بیش از ۲۴ ساعت گیم‌پلی داشت! درمورد ReCore باید بگویم که ما ارزش زیادی به آن داده‌ایم و مدت زمانی که شما قرار است در بازی باشید، به‌نظرم مناسب داستان‌سرایی ماست.

ساعتی که می‌خواهم به شما بگویم را با شک و تردید قبول کنید چراکه من در ساعت دادن افتضاحم! عنوان ReCore به‌صورت تقریبی هشت ساعت گیم‌پلی خواهد داشت اما بدانید که هشدار دادم!

همانطور که دیدید عنوان ReCore همانند بیشتر عناوین تک‌نفره دارای یک مدت زمان مناسب است خصوصا آنکه این عنوان با قیمت ۶۰ دلار فروخته نشده و قیمتی ۴۰ دلاری دارد. گرچه کارگردان ReCore این شک را در ما به‌وجود آورده که مدت زمان بازی احتمالا بیشتر خواهد بود.

طی مقاله‌ای که در مجله معتبر New York Times منتشر شده است، جوزف استاتن به عنوان نویسنده ارشد ReCore معرفی شد. چندماه پیش بود که استاتن به توییتر پیوست و اعلام کرد که هم‌اکنون با مایکروسافت برای داستان‌گویی عناوین Scalebound ،ReCore ،Quantum Break و Crackdown همکاری می‌کند. حال طبق نوشته‌های مقاله NYTimes کار اصلی جوزف استاتن در مایکروسافت، داستان‌سرایی عنوان ReCore است.

در طی مصاحبه‌ای که مجله New York Times با جوزف استاتن داشت، او را با عنوان نویسنده ارشد ReCore معرفی کرد و از وی درمورد نقش شخصیت‌های زن در دنیای بازی پرسید. به عقیده استاتن شخصیت قهرمانانه داشتن تنها در انحصار شخصیت‌های مرد نیست بلکه زنان نیز می‌توانند شخصیتی حماسی داشته باشند.

شخصیت قهرمانانه داشتن تنها در انحصار مردها نیست. ژول (نام شخصیت اصلی عنوان ReCore) شخصیتی است که می‌خواهد به این تفکر غلط پایان دهد و ما امیدواریم که شخصیت او بتواند قدرتمند و متفاوت‌تر از شخصیت‌های مرد ظاهر شود.

شخصیت‌های بزرگی چون کیجی اینفونه و مارک پاچینی برروی ReCore کار می‌کنند و حال با اضافه شدن جوزف استاتن امیدهای زیادی به این عنوان می‌توان داشت.

استاتن نویسنده ارشد اولین هیلو بوده است و سپس به‌عنوان کارگردان تمامی میان‌پرده‌های هیلوهای بانجی حضور داشته است. او در سال ۲۰۰۹ برای کار برروی عنوان Destiny مایکروسافت را ترک کرد اما در سال ۲۰۱۴ بازگشت.

ReCore در ۲۳ شهریور برای ایکس‌باکس وان و ویندوز ۱۰ منتشر می‌شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید