عنوان Metal Gear Solid Ground Zeroes برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر میشود

۱۲ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۲:۰۲

به تازگی پستی در PS BLOG زده شده است که خبر از منتشر شدن عنوان Metal Gear Solid: Ground Zeroes برای هرسه پلتفرم اصلی را میدهد

 

 

در طی چند روز گذشته شاهد منتشر شدن اخبار زیادی از عنوان Metal Gear Solid: Ground Zeroes بوده ایم.عنوانی که تا کنون همگان را شگفت زده کرده است.اما اخبار مربوط به این عنوان هر لحظه داغتر و جذاب تر میشود.هم اکنون در پستی که از سوی اقای Sid Shuman مدیر PS BLOG زده شده مشخص میشود که عنوان Metal Gear Solid: Ground Zeroes برای هر سه پلتفرم اصلی یعنی XBOX 360-PC-PS3 منتشر خواهد شد و به هیچ وجه یک عنوان انحصاری برای PS3 نخواهد بود.وی در ادامه پست خود میگوید:

این بازی یک عنوان مالتی پلتفرم(اصطلاحی مبنی بر منتشر شدن بازی بر روی چند پلتفرم)خواهد بود و به هیچ وجه انحصاری نیست.شاید در اینده بتوان تعدادی از مضامین اضافی(DLC) را بطور انحصاری برای کنسول PS3 در اختیار گرفت.

اما کونامی هنوز اظهار نظری مبنی بر اینکه این عنوان برروی کدام یک از پلتفرم ها منتشر خواهد شد نکرده است. در بخش Penny Arcade کوجیما در صحبت های خود اذعان داشت که صحنه هایی که از گیم پلی بازی مشاهده کرده اید بر روی یک PC اجرا شده بوده است. این صحنه هارا میتوان با همان کیفیت بر روی PS3 نیز مشاهده کرد.اما بنظر میرسد که این عنوان برای هر سه پلتفرم عرضه شود. این اولین باری است که یکی از عنوانی “متال گیر”قرار است برروی یکی از کنسول های مایکروسافت و همچنین پلتفرم PC و همزمان با PlayStation 3 منتشر شود.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید