بخش چندنفره Just Cause 3 لغو شد

۲۱ تیر ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۹

بخش چندنفره عنوان Just Cause 3 که قرار بود توسط طرفداران این بازی ساخته شود، به سرانجام نرسید و لغو شد. در ادامه مطلب با گیمفا همراه باشید.

طبق پستی که در یک انجمن ارسال شد، کامرون فوت که سرپرست تیم سازنده بخش چندنفره بود، توضیح داد او با ساخت این بخش برای عنوان Just Cause 3، خیلی نزدیک به استودیو سازنده این سری، یعنی آوالانچ، شده بود و فرصت این را داشت که به عنوان یک توسعه دهنده در آوالانچ استخدام شود.

 

او توضیح داد:

چند ماه پیش، یک پیشنهاد از طرف آوالانچ برای استخدام در این استودیو به عنوان یک توسعه دهنده به من ارائه شد که نمی‌توانستم آن را رد کنم، پس با قبول کردن آن، باید بر روی پروژه‌هایی در حال ساخت و آنهایی که قرار بود در آینده توسعه یابند، کار می‌کردم. به عنوان یکی از اعضا آوالانچ، باید توانایی این را داشته باشم تا خیلی موارد را از بخش چندنفره Just Cause 2 به تجربه‌های این استودیو انتقال دهم.

 

متاسفانه، محدودیت‌هایی زمانی ما بیش از حد بود و من و تیم نمی‌توانستیم بیش از این بر روی بخش چندنفره Just Cause 3 کار کنیم؛ واقعا وقت ما برای انجام آن کافی نبود!

 

همچنین، قابل ذکر است که ساخت و توسعه بخش چندنفره Just Casue 2 به خوبی از طرف استودیو آوالانچ پشتیبانی می‌شد و تیم سازنده از این لحاظ، آسوده خاطر بود.

 

کامرون ادامه داد:

اگر چه کار ما با بخش چندنفره به سرانجام نرسید، ولی ما در آینده به رفع باگ‌های این بازی خواهیم پرداخت، ثبات بازی را حفظ می‌کنیم و مطمئن باشید که بخش چندنفره Just Cause 2، تجربه خوبی برای بازیکنان بوده و خواهد بود. ما هنوز در حال کار برای حل بعضی از مسائل مهم (مانند: مشکلات Just Cause 3 بر روی سیستم‌های شرکت AMD) هستیم؛ امیدواریم که در آینده پیشرفت کنیم!

 

Just Cause 3 در ماه دسامبر سال ۲۰۱۵ (آذر ۱۳۹۴) برای پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه شده است.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید