نسخه‌ی بازی سال Witcher 3 در وب‌سایت رسمی رتبه‌بندی آلمان لیست شده است | به‌روزرسانی

۱۶ تیر ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۹

وب‌سایت رسمی رتبه‌بندی بازی‌ها در آلمان، نسخه‌ی بازی سال عنوان Witcher 3: Wild Hunt را لیست کرده است. این موضوع، نشانه‌ای از این است که سی‌دی پراچکت رد، قصد عرضه‌ی دوباره‌ی این بازی، البته به عنوان نسخه‌ی بازی سال در آینده را دارد. در ادامه همراهِ ما باشید.

همان‌طور که در انجمن NeoGAF می‌بینید، نسخه‌ی بازی سال The Witcher 3: Wild Hunt برای رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن۴ رتبه‌بندی شده است. همچنین این بازی، در ۲۲ ژوئن (۲ تیر) رتبه‌بندی شده که بدین معناست، این بازی به‌زودی منتشر می‌شود.

ممکن است که نسخه‌ی بازی سال The Witcher 3، دارای محتویات دانلودی قبلی آن که شامل Blood and Wine و Hearts of Stone می‌شوند هم باشد و بسیار شگفت‌انگیز خواهد بود که این دو محتویات بزرگ را در این نسخه داشته باشیم. سی‌دی پراجکت رد، یکی از معدود سازندگانی است که با مشتریان خود، سخاوت‌مندانه برخورد می‌کند.

لازم به ذکر است که The Witcher 3: Wild Hunt، به انتخاب خیلی از مردم به‌عنوان بهترین بازی سال ۲۰۱۵ برگزیده شده است. همچنین The Game Awards 2015، جایزه‌ی ” بهترین بازی ” را دریافت کرده و جایزه‌های زیادی را هم برنده شد و مورد تمجید زیادی هم قرار گرفت.

اگر تاکنون موفق به تجربه‌ی The Witcher 3: Wild Hunt نشده‌اید، نسخه‌ی بازی سال بهترین زمان را برای شما فراهم می‌کند تا آن را به‌صورت کامل تجربه کنید. به‌هرحال، امیدواریم که سی‌دی پراجکت رد، به‌زودی وجود این نسخه را تایید و آن را معرفی کند.

به‌روزرسانی: نسخه‌ی سال The Witcher 3: Wild Hunt به‌صورت رسمی توسط سی‌دی پراجکت رد در جواب به وب‌سایت یوروگیمر تایید شد. همان‌طور که حدس زده می‌شد، این نسخه دارای محتویات دانلودی Blood and Wine و Hearts of Stone خواهد بود و علاوه‌برآن، شاهد تغییرات قابل توجهی در رابط و مکانیک‌های بازی خواهیم بود. سی‌دی پراجکت رد همچنین اعلام کرد که جزئیات بیشتری اعم از تاریخ انتشار بازی را در آینده منتشر خواهد کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید