گیفت کارت
گیفت کارت
گیفت کارت 98

محتوای دانلودی Battlefield Hardline که یک شمشیر به شما می‌داد رایگان شد

اخبار بازی ۱۶ تیر ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۹

حتی تعداد بیشتری از محتواهای دانلودی Battlefield به عنوان بخشی از کمپین الکترونیک‌آرتز به نام “Road To Battlefield 1” به‌صورت رایگان در دسترس قرار گرفت. Betrayal، جدیدترین محتوایی است که برای Battlefield Hardline رایگان شد و در حقیقت ۱۵ دلار قیمت داشت.

شما می‌توانید این محتوا را با استفاده از این لینک‌های دانلود دریافت کنید: پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۳، ایکس‌باکس ۳۶۰ و رایانه‌های شخصی.

Betrayal با ۴ نقشه جدید (Thin Ice ،Chinatown ،Cemetery و Alcatraz)، دو وسیله نقلیه تازه و هفت سلاح دیگر که شامل شمشیر می‌شود در دسترس کاربران قرار گرفت.

این محتوا همچنین شامل ویژگی Gun Bench می‌شود که به بازی‌بازان اجازه می‌دهد سلاح‌های خود را با مواردی مانند رنگ‌ها، پوشش و reticleهای تازه شخصی‌سازی کنید. Betrayal ابتدا در مارس ۲۰۱۶ (اسفند ماه ۱۳۹۴) منتشر شده بود.

این محتوا فقط جدیدترین محتوایی بود که رایگان شده است. پیش از این هم الکترونیک‌آرتز محتوای Second Assault را برای Battlefield 4 و Getaway را برای Hardline رایگان کرده بود و Betrayal هم مانند آن‌ها، تنها به مدت یک هفته، یعنی تا ۱۲ ژوئن (یک‌شنبه ۲۳ خرداد) در دسترس قرار دارد.

0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

گیفتی