سازنده‌ی Gears of War 4 به راز مخفی بزرگی اشاره دارد

۱۵ تیر ۱۳۹۵ - ۲۱:۵۸

خیلی از بازی‌هایی که روزانه منتشر می‌شوند، رازهای مخفی مختلفی را همراهِ خود دارند و عنوان اکشن و آینده‌ی کوالیشن، یعنی Gears of War 4 هم از این موضوع مستثناء نیست. جهت کسب اطلاعات بیش‌تر در ادامه همراهِ ما باشید.

رئیس استودیوی کوالیشن، یعنی راد فرگوسن، به‌تازگی در توئیتر گفته است:

ما شاید راز مخفی مورد علاقه‌ام را در Gears of War 4 قرار دهیم. امیدوارم که آن را پیدا کنید!

همان‌طور که می‌بینید، هیچ‌گونه اطلاعات اضافی در مورد این راز مخفی یا دلیل موردعلاقه‌بودنش معلوم نیست و فرگوسن هم اشاره‌ای نکرده است. شما می‌توانید به صفحه‌ی Wikia عنوان Gears of War مراجعه کنید تا اطلاعات مختصر و مفیدی درمورد رازهای مخفی‌ای که درطی نسخه‌های قبلی پنهان بودند، بدست آورید.

فرگوسن همچنین به‌تازگی در توئیتر اشاره کرده که شاید اخبار جدیدی از Gears of War 4 منتشر شود. به گفته‌ی فرگوسن، لری هریب مقلب به میجور نلسون، به‌تازگی به کانادا رفته تا از استودیوی کوالیشن برای صحبت‌کردن درمورد این راز مخفی بزرگِ Gears of War 4 دیدن کند. همچنین تصویری هم با هم به اشتراک گذاشته‌اند که متنی هم حاوی آن است:

اوقات عالی‌ای با میجور نلسون در امروز، جهت صحبت راجع به راز بزرگِ Gears of War 4

Gears of War 4 در ۱۱ اکتبر (۲۰ مهر) برای ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. همچنین این عنوان از قابلیت Xbox Play Anywhere پشتیبانی خواهد کرد و بدین معناست که می‌توانید آن را به‌صورت دیجیتالی برای ایکس‌باکس وان خریداری کرده و نسخه‌ی رایانه‌های شخصی آن هم کاملا رایگان دریافت کنید و همچنین بالعکس. علاوه‌بر این، فایل‌های ذخیره و اچیومنت‌های‌تان هم برروی هردو پلتفرم موجود خواهند بود.

خبر دیگری که درمورد Gears of War 4 منتشر شده، این است که با خرید دیجیتالی این عنوان برای ایکس‌باکس وان تا قبل از پایان ۲۰۱۶، قادر به‌دریافت رایگانِ Gears of War، Gears of War 2، Gears of War 3 و Gears of War: Judgement خواهید بود و از طریق سیستم پشتیبانی از نسل قبل مایکروسافت قابل بازی خواهند بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید