انتظار می‌رود که دموی FIFA 17 در اواسط سپتامبر منتشر شود

۱۵ تیر ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۸

انتظار می‌رود که دموی FIFA 17، در هفته‌ی دوم سپتامبر منتشر و راه‌اندازی شود. همچنین این دمو برروی ایکس‌باکس۳۶۰، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن۳، پلی‌استیشن۴ و البته، رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. اکنون، درحالی که منتظر دمو هستید، می‌توانید این عنوان را پیش‌خرید کنید. در ادامه همراهِ ما باشید.

همان‌طور که قبلا گفته شده، FIFA 17 آمده تا تغییراتی را در این بازی انجام دهد. اول از همه، این عنوان دارای بخش کمپین خوبی به همراهِ گزینه‌های دیالوگی به سبک Mass Effect خواهد بود. همچنین دارای بخش داستانی جدید و پویا خواهد بود که بسته به نوع بازی‌کردن‌تان، شرایط متفاوتی را خلق می‌کند. موتور بازی‌سازیِ این عنوان هم موتور شرکت الکترونیک آرتس یعنی فراست‌بایت خواهد بود و بازی توسط آن توسعه می‌یابد و نتایج این موتور را در عناوینی نظیر Star Wars Battlefront و Mirror’s Edge Catalyst دیده‌ایم. الکترونیک آرتس، استفاده از فراست‌بایت ۳ برای ساخت این عنوان را تحکیم بخشیده و در عناوین پرچم‌دار و بزرگ این شرکت، نام این موتور به چشم می‌خورد.

حال برگردیم به دموی بازی، همان‌طور که می‌دانید، الکترونیک آرتس با باشگاه یوونتوس، قرداد همکاری ۳ساله‌ای را امضا کرده که بدین معناست، این باشگاه ایتالیایی در دموی FIFA 17 موجود خواهد بود. نظر شما در این مورد چیست؟ آیا از این خبر خوشحال شده‌اید؟ نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید