Resident Evil 7: یکی از طرفداران دفترچه‌ی راهنمایی برای دموی این عنوان ساخته است

۱۵ تیر ۱۳۹۵ - ۰۱:۱۸

دموی Resident Evil 7 که در E3 2016 شاهد آن بودیم، بسیار محبوب شد و این موضوع، توسط ۲میلیون بار دانلودشدن آن کاملا آشکار است؛ اما این دمو، یک دموی ساده نبود و رازها و اسرار حل‌نشدنی‌ای را همراه خود داشت. جهت کسب اطلاعات بیش‌تر در ادامه همراهِ ما باشید.

وبلاگ‌نویسی با نام  WheresBarry، تا هرچه‌قدر که ممکن بوده، اطلاعات و رازهای این دمو را فاش کرده و توضیحاتی داده است. همچنین اگر کمی دقت کنید، می‌توانید در این راهنما، اطلاعاتی درمورد انگشت مصنوعی‌ای که کپ‌کام هم به آن اشاره کرده بود، دریافت کنید. درکل، این فرد، کار همگان برای گردآوری و ارائه‌ی تمامی اطلاعاتِ درمورد دمو را آسان کرده و آن را در قالب یک راهنمای با سبک NES ساخته است.

در آن زمان و به قولی، روزی روزگاری، بازی‌ها دارای کتابچه‌ای از کاغذهای براق بودند که بوی خاص خود را داشتند و هرچیزی که نیاز بود درمورد بازی بدانید را به شما ارائه می‌کردند.

این راهنما، شخصیت‌ها، نقشه‌ها و فهرست موجودیِ (Inventory) در دمو را پوشش داده و درمورد چگونگی رسیدن به پایان‌های مختلف هم توضیحاتی داده شده است. حتی صفحه‌ای هم موجود است که در آن، به تئوری‌هایی که شامل دموی Resident Evil 7، به‌نام Beginning Hour می‌شود، پرداخته شده است. درآخر لازم به‌ذکر است که این عنوان، در ۲۴ ژانویه‌ی ۲۰۱۷ (۵ بهمن ۱۳۹۵) برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل هشتِ ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن۴ عرضه می‌شود. اکنون شما را به دیدن این راهنما دعوت می‌کنیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید