UFC 2 را به‌صورت آزمایشی و رایگان به‌منظور آغاز رویداد UFC 200 تجربه کنید

۱۴ تیر ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۵

اگر مشتاق رویداد UFC 200 هستید و می‌خواهید که هیجان خود برای مسابقه را بالا ببرید، الکترونیک آرتس شرایط را برای شما مهیا کرده و می‌توانید، این عنوان را به‌صورت رایگان و آزمایشی برروی ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن۴ تجربه کنید. جهت کسب اطلاعات بیش‌تر در ادامه همراهِ ما باشید.

همان‌طور که در وب‌سایت رسمی EA Sports اعلام شده، الکترونیک آرتس بازه‌ی زمانی‌ای برای تجربه‌ی رایگان و آزمایشی UFC 2 از ۶ ژوئیه (۱۶ تیر) تا ۱۱ ژوئیه (۲۱ تیر) در نظر گرفته است. همچنین لازم به‌ذکر است که این عنوان، درکل به‌مدت ۵ساعت قابل بازی خواهد بود.

تمامی حالت‌های این عنوان که شامل  Knockout Mode،  Ultimate Team و Live Events می‌شود، موجود خواهند بود. همچنین Live Events برای کسانی که قصد شرکت در رویداد UFC 200 را دارند، مهم و حائز اهمیت است.

اگر قصد تجربه‌ی این بازی را به‌صورت رایگان دارد، تنها کاری که باید انجام دهید، جست و جوی EA Sports UFC 2 در ایکس‌باکس لایو یا پلی‌استیشن نت‌ورک است. اگر دارنده‌ی ایکس‌باکس وان هستید، کافی است که از گزینه‌ی Get it FREE اطمینان حاصل فرمایید و اگر با پلی‌استیشن۴ به تجربه‌ی عناوین خود می‌پردازید، باید به دسته‌ی Demo در پلی‌استیشن نت‌ورک رفته و Get Free Demo را انتخاب کنید.

بعد از این‌که تجربه‌ی شما به‌مدت ۵ساعت طول کشید، دیگر قادر به انجامِ بیش‌تر آن نخواهید بود و مجبور به خرید UFC 2 هستید. اگر بازی­‌بازِ کنسول ایکس‌باکس وان هستید و دارای اشتراک سرویس دسترسی زودتر الکترونیک آرتز باشید، می‌توانید ۵ساعت بیش‌تر نسبت به بقیه‌‌ی افراد، مشغول بازی‌کردن شوید و تنها راهِ تجربه‌ی طولانی‌تر بازی، داشتن اشتراک این سرویس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید