اِد بون به ارائه‌ی محتویات دانلودی بیش‌تر برای Mortal Kombat 10 اشاره دارد

۱۴ تیر ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۶

Mortal Kombat 10، در آوریل سال قبل به‌انتشار رسید و مورد تحسین زیادی قرار گرفت که علاوه‌بر اضافه‌شدن ۸شخصیت جدید به آن، حتی بهتر از قبل شد. این شخصیت‌ها، تاکنون توسط دو Kombat Pack به این بازی اضافه شده‌اند و آن‌طور که اشاره شد، قرار است که محتویات دانلودی بیش‌تری برای آن منتشر شود. جهت کسب اطلاعات بیش‌تر در ادامه همراهِ ما باشید.

به‌نظر می‌رسد که اِد بون، همیشه هنگام انتشار اخبار جدید این عنوان، خودی نشان می‌دهد و مشتاقِ صحبت‌کردن درمورد پروژه‌هایش است. آخرین باری که شاهد حضور وی بودیم، قبل از نمایشگاه E3 2016 بود که با معرفی Injustice 2، خیلی از طرفداران را خوش‌حال کرد. همچنین او را در برنامه‌ی بلاگ‌کستِ سونی مشاهده کردیم که اطلاعاتی را از Injustice 2 به اطلاع همه رساند. با این حال، باتوجه به صحبت‌های او در این مصاحبه، به‌نظر می‌رسد که آن‌ها قصد ارائه‌ی محتویات دانلودی و اضافات بیش‌تری برای Mortal Kombat 10 را دارند. او چنین گفته است:

ما خیلی مشغول هستیم، زیرا میزان پشتیبانی خود از Mortal Kombat 10 را، بیش از بقیه‌ی بازی‌ها افزایش داده‌ایم. این موضوع واقعا در عنوان بعدی ما، یعنی Injustice 2 تداخل دارد، که من همیشه به خودم می‌گویم، این چیز خوبی است، اما باعث شلوغ‌شدن برنامه‌های‌مان می‌شود.

اِد بون، همچنین قبلا در توئیتر به Kombat Pack 3 اشاره کرده بود، پس می‌توان منتظر محتویات جدیدی بود، زیرا این بسته‌ها محبوبیت زیادی بین طرفداران دارند.

اگر Kombat Pack 3 عرضه شود، انتظار حضور چه شخصیت‌هایی را دارید؟ آیا دوست دارید برخی از شخصیت‌ها که در بخش داستانی موجودند ولی قابل بازی نیستند، مانند Rain در بازی حضور داشته باشند؟ یا دوست دارید تا شاهد شخصیت‌های مهمان و جدیدی باشید؟ نظرات خود را با ما درمیان بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید